Niedrogie, pomocne miksery

Mikser elta HM210 z metalową misą wykonaną ze stali szlachetnej znacznie ułatwia pracę w kuchni. Oszczędza czas, gdyż nie trzeba trzymać go w ręku. Po włączeniu urządzenia i dodaniu składników można spokojnie zająć się przygotowaniem innych potraw.

Posiada pięć prędkości obrotowych, tryb turbo, a także zestaw końcówek przeznaczonych do mieszania oraz ubijania. Nowoczesny wygląd i elegancka czarno-srebrna kolorystyka sprawiają, że mikser elta HM210 stanowi stylowy element wyposażenia kuchni, dlatego nie ma potrzeby chowania urządzenia po zakończeniu pracy.
Moc: 300 W
Cena detaliczna: 97 zł

Mikser elta HM110 posiada pojemną misę, w której zmieści się nawet duża porcja ciasta oraz zestaw chromowych końcówek przeznaczonych do mieszania oraz ubijania.

Wytrzymała obudowa, solidne mocowanie oraz pięć prędkości pracy sprawiają, że urządzenie poradzi sobie nawet z najcięższym zadaniem.

Mikser elta HM110 jest łatwy w czyszczeniu, a jego uniwersalny wygląd będzie pasował do niemal każdej kuchni. Dodatkowo produkt pozwala oszczędzać czas, gdyż w czasie jego pracy można zająć się przygotowaniem innych potraw.
Moc: 200 W
Cena detaliczna: 64 zł

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.