Strona główna » Lubisz czystą? Kup filtr dzbankowy do wody Zelmer

Lubisz czystą? Kup filtr dzbankowy do wody Zelmer

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Filtry dzbankowe, inaczej nazywane dzbankami fitrującymi są świetnym rozwiązaniem na oczyszczanie wody z kranu. Dzbanek nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, można go wstawić do lodówki – zmieści się nawet na półce na drzwiach lodówki. I co ważne szczególnie latem, można go zabrać na wyjazd.

Dzbanki Zelmer to produkty łatwe w użyciu i spełniające w stu procentach swoje przeznaczenie. Nie wymagają podłączenia do prądu, są wydajne i tanie w eksploatacji. Tajemnica ich skuteczności tkwi w zastosowanych wkładach filtrujących, które są jednocześnie sercem dzbanka. Dla każdego dzbanka dostępne są dwa rodzaje filtrów. Filtr uniwersalny 340.11 charakteryzuje się pięciostopniowym systemem filtracji usuwającym z wody większość zawartych z niej metali ciężkich (takich jak: ołów, miedź, cynk itp.) oraz inne zanieczyszczenia, zmniejszając jednocześnie twardość wody, jak również prawdopodobieństwo osadzania się kamienia w czajnikach, ekspresach do kawy i żelazkach. Zaletą dzbanków Zelmer jest również wskaźnik pokazujący zużycie wkładu filtrującego (manualny wskaźnik w przypadku modeli 340.00/340.01 oraz elektroniczny wskaźnik dla modelu 340LCD). W ten sposób łatwo dowiesz się kiedy filtr trzeba będzie wymienić.
Wszystkie modele posiadają również pokrywę z otworem umożliwiającą wygodne dolewanie wody bez potrzeby każdorazowego zdejmowania.
Dzbanki Zelmer uzyskały potwierdzenie wysokiej jakości filtrowania wody poprzez pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-4395, ważną do 31.12.2014 r.), dla dzieci powyżej 1-go roku życia.

Model 340LCD
•    Pojemność: 3,3 litra
•    Elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Model 340.00
•    Pojemność: 3,3 litra
•    Manualny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Model 340.01
•    Pojemność: 2,4 litra
•    Manualny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Ceny dzbanków : od 47 do 88 zł

www.zelmer.pl

  Kolorowe kuchenne narzędzia Fresh Colors

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.