Strona główna » Lubisz czystą? Kup filtr dzbankowy do wody Zelmer

Lubisz czystą? Kup filtr dzbankowy do wody Zelmer

przez pytanieomieszkanie

Filtry dzbankowe, inaczej nazywane dzbankami fitrującymi są świetnym rozwiązaniem na oczyszczanie wody z kranu. Dzbanek nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, można go wstawić do lodówki – zmieści się nawet na półce na drzwiach lodówki. I co ważne szczególnie latem, można go zabrać na wyjazd.

Dzbanki Zelmer to produkty łatwe w użyciu i spełniające w stu procentach swoje przeznaczenie. Nie wymagają podłączenia do prądu, są wydajne i tanie w eksploatacji. Tajemnica ich skuteczności tkwi w zastosowanych wkładach filtrujących, które są jednocześnie sercem dzbanka. Dla każdego dzbanka dostępne są dwa rodzaje filtrów. Filtr uniwersalny 340.11 charakteryzuje się pięciostopniowym systemem filtracji usuwającym z wody większość zawartych z niej metali ciężkich (takich jak: ołów, miedź, cynk itp.) oraz inne zanieczyszczenia, zmniejszając jednocześnie twardość wody, jak również prawdopodobieństwo osadzania się kamienia w czajnikach, ekspresach do kawy i żelazkach. Zaletą dzbanków Zelmer jest również wskaźnik pokazujący zużycie wkładu filtrującego (manualny wskaźnik w przypadku modeli 340.00/340.01 oraz elektroniczny wskaźnik dla modelu 340LCD). W ten sposób łatwo dowiesz się kiedy filtr trzeba będzie wymienić.
Wszystkie modele posiadają również pokrywę z otworem umożliwiającą wygodne dolewanie wody bez potrzeby każdorazowego zdejmowania.
Dzbanki Zelmer uzyskały potwierdzenie wysokiej jakości filtrowania wody poprzez pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-4395, ważną do 31.12.2014 r.), dla dzieci powyżej 1-go roku życia.

Model 340LCD
•    Pojemność: 3,3 litra
•    Elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Model 340.00
•    Pojemność: 3,3 litra
•    Manualny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Model 340.01
•    Pojemność: 2,4 litra
•    Manualny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego

Ceny dzbanków : od 47 do 88 zł

www.zelmer.pl

  Kolorowe kuchenne narzędzia Fresh Colors

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.