Strona główna » Kolorowe kuchenne narzędzia Fresh Colors

Obok narzędzi podstawowych, niezbędnych do przygotowania dań głównych – szumówki, nabierki, łopatki do mięsa, ubijaka do ziemniaków i łyżki do spaghetti, w kolekcji znajdują się przydatne przybory do otwierania puszek i butelek, nóż do pizzy, nóż do sera, tarka i wyciskacz czosnku. Wyróżnikiem tego rozbudowanego kompletu akcesoriów jest połączenie właściwości dwóch materiałów: wyjątkowej trwałości części metalowej i nowoczesnej, świeżej kolorystyki uchwytów z tworzywa sztucznego. Dzięki temu przybory są funkcjonalne i nowoczesne.

Idealne narzędzia kuchenne

Modne i popularne ostatnio tworzywo nie może być używane do produkcji wszystkich części akcesoriów kuchennych, zwłaszcza wymagających dużej twardości. Dlatego w naszym zestawie występuje niezawodna w tej roli stal nierdzewna – materiał „do zadań specjalnych” zapewniający odporność i wytrzymałość elementom szczególnie tego wymagającym, zaś kolorowe uchwyty są ozdobą i nawiązaniem do współczesnego designu. Można wybierać spośród czterech kolorów: czerwień, zieleń, pomarańczowy i żółty.

Są to narzędzia poręczne, ergonomicznie wyprofilowane, mające też wygodny otwór do zawieszania na relingu lub stojaku, gdzie dobrze wyeksponowane będą zawsze pod ręką i ucieszą oko. Twórcy kulinarnych dzieł docenią zalety praktyczne tych różnorodnych przyborów potrzebnych do sporządzania wielu potraw i estetyczne wzornictwo.

Narzędzia kuchenne – ozdobny detal kuchni

Współczesna kuchnia stawia na minimalizm wyrażający się w prostocie kształtów brył mebli i bardzo starannym, ale oszczędnym doborze detali. W takiej koncepcji wystroju akcesoria kuchenne często są jej główną dekoracją. Prezentowana linia wpisuje się w ten trend i doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu.

Zda też egzamin w kuchni urządzonej tradycyjnie, gdzie może dobrze komponować się z innymi akcentami kolorystycznymi. Można też pokusić się o stworzenie kolorystycznej mieszanki, dobierając elementy o różnych barwach. Możliwe jest również dobieranie pojedynczych elementów zestawu, rozbudowując go w zależności od potrzeb. Narzędzia te są niezastąpione także podczas przyjęcia w ogrodzie lub weekendowego grilla.
www.galicja.debica.pl

  Jak dobrze wybrać okap

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.