Akcesoria łazienkowe do klasycznej łazienki

Być może jednym z najlepszych sposobów na łazienkę, jest urządzenie jej w stylu naturalnym. W otoczeniu łagodnych odcieni brązu, beżu, zieleni, błękitu czy bieli z łatwością zrelaksujemy się po męczącym dniu i nabierzemy energii. Uzupełnieniem niezbędnych, w tak zaaranżowanej łazience, sprzętów będą ułożone gdzieniegdzie kamienie, świece czy egzotyczne muszle.

Akcesoria łazienkowe nadające klimat pomieszczeniu

Piękną, nawiązującą do świata przyrody propozycją dla każdej łazienki są akcesoria należące do linii Borneo. Już sama ich nazwa przywołuje cudowne krajobrazy największej wyspy Archipelagu Malajskiego i Azji. Bogactwo gatunków zwierząt i roślin, barw i kształtów sprawia, że wielu z nas na pewno chciałoby ją odwiedzić.

 

Klimat Borneo

W linii znajdziemy cztery atrakcyjne wzory. Dwa z nich to połączenie różnych odcieni beżu i brązu z subtelnymi motywami kwiatowymi. Takie akcesoria z pewnością zadowolą miłośników roślin. W trzecim wzorze Borneo błękitną barwę zestawiono z rysunkiem gałązek pełnych delikatnych, świeżych listków w kolorze jasnego brązu. Akcesoria będą prezentować się idealnie we wnętrzu o białej lub jasnobeżowej tonacji. Czwarty wzór tworzą poziome linie  różnej grubości utrzymane w intensywnej brązowej barwie zdecydowanie wyróżniające się z jaśniejszego tła.
Kolekcję tworzą: mydelniczka, dozownik na mydło, kubek łazienkowy i szczotka do WC. Ciekawe kształty poszczególnych akcesoriów, zaoblona bądź geometryczna forma, interesujący design i walory funkcjonalne czynią z Borneo doskonałą propozycję zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek.

www.galicja.debica.pl
http://sklepgalicja.pl/

 

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.