Strona główna » Mikser z wagą – jedyne takie urządzenie na rynku

Mikser z wagą – jedyne takie urządzenie na rynku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mikser marki Zelmer posiada w podstawie misy wbudowaną wagę z dokładnością pomiaru do 1 grama. Pozwala idealnie dobrać proporcje składników.

Za każdym razem, gdy dodasz do misy wybrane składniki, wartość wagi na wyświetlaczu zmieni się natychmiast, pozwalając na sprawdzenie ile danego składnika dodałeś.  Wbudowana waga posiada funkcje tary, zatem za każdym razem możesz ją wyzerować odmierzając kolejny składnik.
Mikser i waga sa elelmentami niezależnymi. Można je zdemontować i używać niezależnie. To jedyne tego typu urządzenia na rynku polskim.
Mikser o symbolu 481.67 posiada również specjalny system ruchu wahadłowego, który poruszając misę na boki sprawa, że wszystkie składniki zostaną zawsze doskonale wymieszane. Pięciostopniowa regulacja prędkości pozwoli dostosować moc robota do zadania, jakie przed nim postawisz.
Rączka miksera pokryta jest specjalnym antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu trzyma się ją pewnie, nawet mokrymi dłońmi. Urządzenie wyposażone jest dwa rodzaje mieszadeł – hakowe i trzepakowe, dzięki czemu wyrobi dokładnie każdy rodzaj ciasta, nawet ciężkie ciasto drożdżowe.

Cena miksera z wagą Zelmer 481.67 – 289 zł

www.zelmer.pl

  Kolacja przy raclette

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.