Strona główna » Panele na ścianę – tapicerowane

Panele na ścianę – tapicerowane

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Przeznaczone na ściany w mieszkaniach, ale i w hotelach czy przedszkolach. Panele na ścianę – tapicerowane, o nazwie Cosywall można samodzielnie zamontować na ścianie. Do wyboru są różne tkaniny na panelach, w różnych kolorach.

Panele tapicerowane na ścianę mogą spełniać funkcję zagłówka przy łóżku, mogą osłaniać ścianę w dziecięcym pokoju. Są stosowane do okładania całych ścian w nowoczesnych wnętrzach, do tworzenia miękkich parawanów, bezpiecznych kącików zabaw dla dzieci.

Panele na ścianę – wymiary i tkaniny

Panele Cosywall to moduły o wymiarach 60 x 60 cm, a na zamówienie mogą być wykonane w dowolnym wymiarze. Można je łączyć, zestawiać moduły w różnych kolorach tworząc kolorową kompozycję na ścianie. Doskonały pomysł na ścianę w sypialni – pomysł na zagłówek za łóżkiem. Panele są dostępne w dwóch kolekcjach tkanin: Amsterdam – tkanina o splocie grubego płótna, nadająca się na zagłówki w sypialni, dekoracyjne ściany w salonie oraz Funky – kolorowe, miękkie i przytulne tkaniny pluszowe. Tapety dobrze wybrane
W ofercie są również panele na ścianę z łączonych tkanin. Oddzielnie można dokupić guziki tapicerskie – do samodzielnego montażu we wszystkich kolorach kolekcji Funky.

Panele na ścianę – montaż

Panele tapicerowane są wykonane ze stabilnej płyty wiórowej pokrytej miękką pianką tapicerską oraz odporną tkaniną obiciową. Tył panelu zabezpieczony jest włókniną oraz wyposażony w uchwyty montażowe.
Panele tapicerowane można mocować na ścianie w różny sposób:
– za pomocą zamontowanych uchwytów w ścianie – na osadzonych bezpośrednio w ścianie wkrętach w odpowiednich odstępach
– za pomocą zamontowanych uchwytów w listwie – na wkrętach osadzonych w listwie pomocniczej przykręconej uprzednio do ściany
– za pomocą kleju montażowego – usuwając uprzednio uchwyty oraz tylne zabezpieczenie paneli włókniną.

Panele tapicerowane kosztują 69 zł za jeden panel o wymiarach 60 x 60 cm, w dowolnej tkaninie

  Panele laminowane - źle umyte

www.cosywall.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.