Strona główna » Meble do pokoju; modułowe, można dowolnie zestawiać

Meble z kolekcji Santa Lucia to meble modułowe. Co to znaczy? Kupuje się dowolne elementy, w różnych rozmiarach, kolorach, formach i z nich komponuje się własny mebel. Do wyboru są moduły w okleinach w naturalnych barwach, o wyraźnym rysunku drewna oraz moduły kolorowe, lakierowane. Dostępne są zarówno stonowane odcienie natury (m.in. kamień, piasek, perła, kaszmir), jak i wesołe, intensywne (m.in. mango, kiwi, borówka, rubin, lawenda).

Modułowe meble – wybierasz sam

Santa Lucia to kolekcja w pełni modułowa, więc od klienta zależy, jakie zestawienie wybierze. Dzięki temu meble pasują do każdego wnętrza – mniejszego, większego, ze skosami, na poddaszu, z niewielką ilością ścian lub z różnymi uskokami.

Klient może wybrać kolor i rodzaj wykończenia korpusów i frontów mebli. Np. korpusy mogą być matowe, a fronty błyszczące lub na odwrót. Niektóre elementy są wykończone naturalną dębową okleiną lub są z metalu.

Wielość elementów i ich różne wielkości pozwalają stworzyć zestawienia asymetryczne. Jednocześnie forma mebli jest lekka. W każdym momencie, jeśli chcemy odmienić nieco naszą aranżację możemy dokupić kolejne elementy lub na przykład zmienić tylko same fronty – wystarczy zmienić jeden lub dwa fronty, by uzyskać nowy efekt. To doskonałe rozwiązanie, przy niewielkim nakładzie środków, dla osób, które lubią częste zmiany.

Meble Santa Lucia są do kupienia w salonach meblowych Bizzarto.

www.bizzarto.com; www.tombea.com

  Pastele na wiosnę - mieszkanie w delikatnych barwach

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.