Strona główna » Pastele na wiosnę – mieszkanie w delikatnych barwach

Pastele to delikatne, przybielone kolory. Zawsze subtelne, lekkie, zwiewne – takie staje się wnętrze wypełnione pastelowymi kolorami. szczególnie wiosną mile widziane. Zobaczmy inspiracje do szybkiej metamorfozy.

Wiosnę można zaprosić do domu za pomocą drobnych akcentów. Pomalowanie choćby fragment ściany na pastelowy odcień – to odmieni wystrój, doda mu lekkości i wiosennej świeżości. Zielone dodatki w postaci roślin czy drewna przybliżą nas jeszcze bardziej do natury.

Jak najszybciej odmienić salon na wiosnę? Najlepiej pastelowymi dodatkami – dywan i poduszki w delikatnej zieleni czy wrzosowym różu wprowadzą do wnętrza radosną atmosferę. Pastelowe kolory doskonale łączą się z bielą i szarościami, czyli najczęstszą bazą aranżacyjną nowoczesnych wnętrz. Wiosenna metamorfoza nie musi być droga ani pracochłonna. Nie tylko dywany i poduszki, ale i koce, zasłony, firanki czy drobne dekoracje.

W ofercie sieci Komfort znajdziemy wiele dywanów w pastelowych kolorach. Na uwagę zasługują dywany Topaz, których miękkie, sprężyste włosie zapewni pełen komfort chodzenia. Dostępne są w 4 kolorach, wśród których znajdziemy ożywczy turkus i wrzosowy róż. Dla niezdecydowanych dostępna jest również opcja multikolor, łącząca obie te barwy.
Z nowym dywanem doskonale współgrać będą poduszki Pompons. Uszyte zostały z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku poliestru, a ich krawędzie dodatkowo ozdobiono efektownymi pomponikami.

Zdjęcia: www.komfort.pl; www.beckers.pl/inspiracje; www.westwing.pl

  Jak dobierać ramki do obrazów, zdjęć i.... wystroju wnętrza

Może Cię zainteresować: