Strona główna » Lustro w grzejniku

Lustro w grzejniku

przez pytanieomieszkanie

Do niezbędnych elementów wyposażenia należą grzejniki zapewniające domownikom komfort cieplny. W bogatej ofercie rynkowej możemy znaleźć odpowiednio dobrane do aranżacji naszego domu kaloryfery o interesujących kształtach. W gronie takich grzejników jest Libra Audio firmy ENIX – połączenie grzejnika z głośnikiem oraz dekoracyjny grzejnik z oświetleniem Mango Light.

Grzejnik z lustrem

Do tej oryginalnej kolekcji dołączył grzejnik Rama LUX, który nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale również pełni funkcję gustownego i praktycznego lustra.
Podobnie jak grzejnik Rama ma elegancką, stalową konstrukcję o ciekawej formie przypominającej obraz. Tym razem szerokie obramowanie grzejnika tworzy oprawę dla tafli lustra. Ciepło, które wydziela Rama LUX powoduje, iż lustro nie pokrywa się parą, co stanowi jego ogromną zaletę – a to jest bardzo ważne w łazience.
Grzejnik z lustrem sprawdzi się zarówno w łazience, jak i przedpokoju. Standardowo dostępny jest w kolorze graphite strukturalny. Do grzejnika można dobrać lustro – z fazą lub bez fazy.
Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika to 4 bary.

Cena od 1518 zł do 1998 zł

więcej na www.enix.pl

  Grzejnik niczym rzeźba

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.