Strona główna » Zegary klasyczne i nowoczesne; na ścianę i stojące

Zegary klasyczne i nowoczesne; na ścianę i stojące

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W komplecie Corino, linii nowoczesnych mebli z litego drewna z elementami naturalnej okleiny dębowej łączonego z czarnym szkłem, są też zegary. Zarówno w wersji w kolorze jasnego dębu, jak i orzecha można wybierać spośród kilku ich wariantów: pojedynczych, potrójnych, pokazujących różne strefy czasowe, rozmieszczonych w układzie pionowym lub poziomym. Ciekawie prezentują się też zegary dodatkowo zdobione złotymi tarczami stacji pogody.

Nowoczesne i klasyczne zegary

Podobnie jest w zestawach ArtModulo czy Rossano – pozbawione dodatkowych zdobień, zegary z tarczami z czarnego szkła umieszczonymi w drewnianej prostej ramie uwypuklają główny element zdobiący te minimalistyczne meble. W obu przypadkach można dobrać pojedyncze kwadratowe kształty lub potrójne w dwu wariantach, w pionie bądź w poziomie, by podkreślić nimi geometryczny układ czarnych detali w całej aranżacji.

Kwintesencją sposobu wykorzystania zegara w nowoczesnych meblach jest kolekcja Elise – czarne tarcze na tle jasnej elipsy w swoich niewielkich gabarytach odzwierciedlają kompozycję linii i kolorów w całym zestawie.

Arkadia, Toskania czy Lazuryt – kolekcje eleganckich mebli nawiązujących do tradycyjnego wzornictwa mają szafkowe, stojące zegary narożne. Ich majestatyczne, solidnie wykonane skrzynie z litego drewna, misternie zdobione i wybarwione w stylu całego zestawu to nie tylko szlachetne obudowy mechanizmów zegarowych, ale i praktyczne meble dzięki umieszczonym w nim półkom i szufladom na przydatne drobiazgi.

Stojące zegary nadają wnętrzom prestiżowy charakter i doskonale zaprezentują się w reprezentacyjnym salonie, jadalni czy w stylowym gabinecie.

W linii Lazuryt są też zegary ścienne, pojedyncze lub potrójne z różnymi strefami czasowymi.

więcej na www.mebin.pl

  Nowoczesne meble do salonu i jadalni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.