Strona główna » Nowoczesne meble do salonu i jadalni

Kolekcja JUST z oferty BYDGOSKIE MEBLE to oryginalne i eleganckie meble do salonu i jadalni. Proste bryły, barwa naturalnego drewna, matowa czerń ryflowanych elementów wykończeniowych podkreślają wysublimowany charakter kolekcji. 

JUST to propozycja dla wszystkich, którzy cenią prosty i elegancki styl w mieszkaniu. To kolekcja mebli zawierająca kilkanaście elementów, które można dowolnie łączyć i przestawiać. Kolekcja daje wiele możliwości tworzenia indywidualnych aranżacji. Do wyboru mamy: witryny w dwóch wielkościach, witryny wiszące, trzy typy kredensów, szafki: stojące, wisząca oraz TV, półki wiszące, a także praktyczny, ścienny panel TV ze szklanymi, podświetlanymi półkami. Do kolekcji producent rekomenduje dopasowane stylistycznie stoły, stoliki kawowe oraz krzesła.

Fronty i korpusy mebli JUST pokryto naturalnym fornirem orzechowym w kolorze koniaku. Tylne ścianki szafek, witryn i kredensów, a także przesuwane drzwiczki wykończono eleganckimi, ryflowanymi aplikacjami w kolorze głębokiej czerni. Witryny, dla większego efektu, podświetlane są subtelnym światłem halogenowym, wyłączanym, dyskretnie schowanymi na bokach mebli, sensorowymi włącznikami. W meblach zastosowano zawiasy i prowadnice z systemem cichego domyku.

Pojedyncze elementy zestawu JUST kosztują od 299 zł do 2499 zł. Jak wszystkie meble z oferty BYDGOSKICH MEBLI, objęte są 6-letnią gwarancją. Można je kupić w najlepszych sklepach meblowych na terenie całego kraju. Co ważne, producent zapewnia także bezpłatnie: transport, wniesienie mebli oraz ich montaż w domu klienta.
www.bydgoskiemeble.pl

  Mieszkanie w pastelach - kobiecy apartament

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.