Laur Konsumenta dla produktów marki Zelmer

Laur Konsumenta to jeden z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce. Pozwala wyłonić firmy, ich produkty i usługi, które cieszą się największą popularnością, a przede wszystkim zaufaniem konsumentów. 

W 2010 roku odkurzacze marki Zelmer otrzymały wyróżnienie – Srebrny Laur Konsumentów. Także linia garnków InTherium i patelni Thermica zostały uhonorowane Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2010. W tym roku firma Zelmer ponownie dołączył do grona wyróżnionych. Został uhonorowany przez Klientów prestiżowym wyróżnieniem Złoty Laur Konsumenta 2011 w kategorii odkurzacze, a także Brązowym Laurem Konsumenta 2011 w kategorii żelazek.

Wyróżnienie zostało przyznane na postawie wyników głosowania Konsumentów w konkursie organizowanym przez redakcję dziennika Rzeczpospolita – Rzecz o biznesie.
Żelazka marki Zelmer oprócz wysokich parametrów, cechuje funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Urządzenia wyposażone zostały w znakomicie wyprofilowaną stopę, która wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.
Odkurzacze marki Zelmer to urządzenia do zadań specjalnych. Zastosowano w nich liczne udoskonalenia, które wpływają na znaczne zwiększenie efektywności sprzątania, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu wygody i precyzji użytkowania.
Linia garnków InTherium oraz linia patelni Thermica Zelmer zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i poddane surowym testom jakościowym. Super wytrzymała stal o idealnych proporcjach chromu i niklu, wielowarstwowe powłoki Teflon® czy też silikonowe rączki o podwyższonej odporności na nagrzewanie.
To tylko niektóre z zalet wszystkich trzech kategorii produktowych marki Zelmer.

Złoty Laur Konsumenta jest doskonałym podsumowaniem 60 letniej działalności firmy Zelmer na rynku sprzętu małego AGD.
Dziękujemy za zaufanie.

www.zelmer.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.