Strona główna » Efektowny grzejnik do salonu, holu, kuchni, łazienki

Efektowny grzejnik do salonu, holu, kuchni, łazienki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Tworząc grzejnik Tetra firma Jaga wykorzystała projektową zasadę – oszczędności formy.  Aby grzejnik był funkcjonalny, dodała jeszcze perfekcyjne wykończenie, interesujące kolory i dużą moc.

Grzejnik Tetra mimo skromnego wyglądu jest bardzo dekoracyjny. Jest to zasługą między innymi delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni. Nowością jest też przygotowany specjalnie dla grzejnika Tetra kolor o nazwie pearl brown – piękny głęboki brąz z satynowym połyskiem.

Grzejnik Tetra dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Do użycia w dwóch ostatnich pomieszczeniach przystosowują grzejnik Tetra akcesoria takie jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

Moc najmniejszego modelu w ofercie o wymiarach 180 x 33 cm wynosi 984 W, a największego (200 x 67 cm) – 2240 W.  Model o wymiarach 180 x 41 cm kosztuje 1230 euro
Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne i zawieszenia są ukryte
Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB. www.jaga.com.pl

zdjęcia Jaga

  Jaki narożnik do dużego salonu powinniście wybrać? Duży, modny, wielofunkcyjny i…

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.