Strona główna » Lodówka A++ zużywa 0,61 kWh

Lodówka A++ zużywa 0,61 kWh

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe lodówki Whirlpool Combi z zamrażalnikiem na dole są większe, a przy tym bardzo oszczędne – zużywają o 25% mniej energii elektrycznej od urządzeń klasy A+.

Pojemność użytkowa netto to jeden z najważniejszych parametrów lodówek Whirlpool. Dzięki zmianom konstrukcyjnym komory chłodziarki i zamrażarki nowa seria chłodziarko-zamrażarek COMBI WB to od 30 do 45 litrów więcej miejsca do zagospodarowania, co oznacza, że są one o 10% do 15% bardziej pojemne.
Nowoczesne, zaokrąglone u góry drzwi lodówek Whirlpool COMBI są uzupełnione wysokiej jakości uchwytami wykonanymi ze stali. Wewnątrz są estetyczne, szklane półki. Szuflady zamrażarki prezentują są wykonane z jednolitego, przezroczystego tworzywa.
Klasa A++
Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na efektywność energetyczną urządzeń. Lodówka COMBI 6TH SENSE (model WBE 3433 A++X) to urządzenie klasy A++, która zużywa 25% mniej energii elektrycznej od urządzeń klasy A+.
Szósty Zmysł stale monitoruje i reguluje zarówno temperaturę, jak i poziom wilgoci we wnętrzu chłodziarki, zapewniając idealną temperaturę pięć razy szybciej co pozwala na dłużej zachować świeżość i smak przechowywanych produktów.
Filtr przeciwbakteryjny Microban® Whirlpool aktywnie filtruje 100% powietrza znajdującego się wewnątrz chłodziarki, wychwytując i usuwając zanieczyszczenia, a tym samym chroniąc żywność i zapewniając w chłodziarce higieniczne warunki. Filtr przeciwbakteryjny Microban® eliminuje bakterie i pleśń, które odpowiadają za powstawanie nieprzyjemnych zapachów i psucie się żywności.

Chłodziarko-zamrażarka COMBI WBE 3433 A++X
* Powiększona pojemność (354 l brutto) w standardowych wymiarach
* Klasa efektywności energetycznej A++ (zużycie energii 0,61 kWh/24h)
* Technologia Szósty Zmysł
* Filtr antybakteryjny Microban ®
* Linia Firefly
*  Wyświetlacz LED/LCD
* Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 24h
* Poziom hałasu 39 dba
Cena 2 859 zł

 

zdjęcie Whirlpool

 

  Przydatne w lodówce

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.