Strona główna » Bateria umywalkowa oszczędza wodę

Bateria umywalkowa oszczędza wodę

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ceramiczne serce baterii Victoria-N
Przy wyborze baterii należy zwrócić uwagę na jej najważniejszy element – głowicę, która steruje przepływem wody. Głowice ceramiczne, w które wyposażona jest większość baterii Roca, w tym kolekcja Victoria-N, są wytrzymałe, bezawaryjne oraz odporne na odkształcenia. 

Mechanizm otwierania przepływu wody (rączka) przechodzi test ponad  500 000 cykli, przełącznik ponad  30 000 cykli (przełączenie  wody na słuchawkę natryskową), a obrotowej wylewki ponad 200 000 cykli. Dodatkowo baterie mają tzw. ecodisc, który pozwala na ograniczenie maksymalnej temperatury wody, oraz system „click”. Przy uniesieniu rączki baterii i otwarciu wody uruchomiona zostaje ekonomiczna strefa wypływu i dopiero po pokonaniu delikatnego oporu systemu „click” użytkownik przechodzi w strefę komfortową. Świadome korzystanie z wody pozwala na jej oszczędzanie nawet do 50 procent.

W skład ekonomicznej i ekologicznej serii Victoria-N wchodzą m.in. baterie umywalkowe, bidetowe, wannowo-natryskowe ścienne, wannowo-natryskowe podtynkowe oraz zlewozmywakowe.

Cena sugerowana baterii umywalkowej z korkiem automatycznym Victoria N262 zł

  Bezdotykowe baterie łazienkowe - oszczędność wody, wygoda

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.