Strona główna » Kominki elektryczne w mieszkaniu

Kominki elektryczne w mieszkaniu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jeżeli lubisz kominek w mieszkaniu, ciepło ognia, przytulność, a nie masz możliwości zbudowania prawdziwego kominka, rozwiązaniem mogą być kominki elektryczne.

Firma Optiflame proponuje modele Bella, Bianca oraz Laguna, których nowoczesny design doskonale pasuje do nowoczesnych mieszkań.

Bella marki Optiflame (zdjęcie obok) – kominek elektryczny z prostą obudowę w kolorze biało-czarnym oraz górną półkę wykonaną z hartowanego szkła. Połączenie kontrastowo zestawionych barw oraz najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że idealnie wpisze się on w wystrój mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu. Kominek Bella marki Optiflame wyposażony został w termowentylator o mocy 2 kW oraz palenisko imitujące płonące polana. Efekt płomienia działa niezależnie od funkcji grzewczej, dzięki temu w ciepłe wieczory możemy delektować się blaskiem ognia bez konieczności ogrzewania pomieszczenia.

Kolor obudowy/ramy: czarno-biały
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 1080x1416x445 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 230 W
Cena 3200 zł

Kominek elektryczny z obudową Bianca (zdjęcie poniżej) marki Optiflame spełnia w tym zakresie oczekiwania użytkowników. W odróżnieniu od tradycyjnych kominków nie wymaga usuwania popiołu, magazynowania opału oraz czyszczenia komina. Wystarczy podłączyć go do prądu za pomocą przewodu zasilającego z wtyczką, aby móc w pełni rozkoszować się ciepłem i przyjemnym widokiem płomieni. Dodatkowo, zastosowane w modelu Bella rozwiązania wpływają na komfort użytkowania. Ma duży, 26 calowy wkład kominkowy z imitacją płonących polan, wbudowany termowentylator ze sterowaniem termostatycznym, który łagodnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu oraz możliwość regulacji jasności i prędkości płomienia za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Kolor obudowy/ramy: czarny z połyskiem
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 1069x1092x483 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 230 W
Cena 2960 zł

Laguna marki Optiflame (zdjęcie poniżej) wyposażony został w 30-calowy wkład z efektem płonących polan. Kominek zdobi prosta, geometryczna obudowa w czarnym kolorze z wewnętrznym  wypełnieniem w barwie stali i górną półką wykonaną ze szkła. Kominek elektryczny Laguna marki Optiflame posiada również funkcję filtrowania powietrza, która oczyszcza pomieszczenie z alergenów, zanieczysczeń i pyłków. Można uruchomić funckje filtrowania bez konieczności włączania termowentylatora.

  Grzejnik do nowoczesnego, futurystycznego salonu

Kolor obudowy/ramy: czarny z elementami stalowymi
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 1172x1454x495 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 170 W
Cena 5030 zł

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

zdjęcia Optiflame

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.