Strona główna » Kontrastowe kolory

Szukasz pomysłu na oryginalne zestawienie kolorów w mieszkaniu? Wybierz barwy odważne, nasycone i niebanalne. Postaw na mocne kolorystyczne akcenty – np. zestawienie limonkowego i fioletu.

Zapomnijmy o klasycznych i nudnych odcieniach – postawmy na mocne kolorystyczne akcenty. Niezwykły rezultat uzyskamy dzięki połączeniu dwóch kontrastujących ze sobą barw. Idaelnie sprawdzi się zestawienie "limonkowej tafty" z "batystowym fioletem" z modowej kolekcji Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral. To bardzo oryginalne połączenie kolorów wniesie do salonu nową energię i sprawi, że nabierze on nietuzinkowego charakteru. Ciekawy efekt otrzymamy, decydując się również na pomalowanie wnętrza w nietypowy sposób. Jedną ze ścian możemy zaakcentować szczególnie – pomalujmy ją w geometryczny wzór np. ukośne pasy.
Oprócz doboru barw konieczne są odpowiednie dekoracje, które dopełnią całości. Najlepiej, aby były utrzymane tonacji zbliżonej do fioletu i zieleni ścian. Błyszczacy żyrandol w nowoczesnej formie, składający sie z drobnych płytek, zapewni wspaniałe efekty świetlne. Dobrze sięgnąć też po designerskie meble np. słynne Panton Chair lub fotele inspirowane twórczością Hansa Wegnera. Te ikony designu XX wieku dodadzą blasku naszej kompozycji. Możemy zestawić je z prostą kanapą oraz stolikiem. Nie zapominajmy o drobnych dodatkach: szklanej lampie, poduszkach w geometryczne wzory i dużym fioletowym wazonie.
Zdjęcia i konsultacja Dekoral

  Lustro jako ciekawa dekoracja na ścianę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.