Strona główna » Grzejnik do nowoczesnego, futurystycznego salonu

Grzejnik do nowoczesnego, futurystycznego salonu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wielbiciele futurystycznego stylu doceniają ofertę grzejników włoskiej firmy Fondital, Nova Florida. Ich nowatorski i harmonijny design sprawia, że potrafią połączyć elegancką klasykę z prostotą i minimalizmem.

Szczególna dbałość o estetykę grzejników Fondital i Nova Florida sprawia, że są one elementem dekoracyjnym wnętrza. Taki jest grzejnik dekoracyjny Garda S90 (Fondital). Zaprojektowany dla nowoczesnych trendów łączy w sobie estetyczną formę z nowoczesną technologią. Jest produktem awangardowym. Powierzchnia grzejnika jest idealnie gładka i błyszcząca dzięki dwuetapowemu lakierowaniu. Każdy element został pomalowany ze wszystkich stron co pozwala na swobodne rozkręcanie i skręcanie zestawów, tworząc moduły, które idealnie można dopasować do pomieszczenia pod względem jego mocy cieplnej. Dostępny jest w siedmiu wariantach – rozstawy od 900 mm do 2000 mm.

Grzejnik aluminiowy Garda S/90 może współpracować ze wszystkimi typami instalacji, co eliminuje problemy w montażu. Szybka reakcja na zmiany zapotrzebowania ciepła w instalacji nazywana inercją cieplną, sprawia, że urządzenia te szybko dostosowują się do zmian temperatury otoczenia. Jeśli budynek spełnia wymagania izolacyjności termicznej, za pomocą aluminiowych grzejników można uzyskać pożądaną temperaturę w pomieszczeniu w ciągu 6 do 10 minut. Aluminium dobrze przekazuje ciepło, w efekcie czego można produkować urządzenia zajmujące mniej miejsca i generujące mniejsze koszty eksploatacyjne. Wysoką wytrzymałość, trwałość i niezawodność potwierdza 10-letnia gwarancja.

zdjęcie Fondital Group

  Pokój połączony z kuchnią

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.