Strona główna » Fronty szaf – nowy system marki Classen

Fronty szaf – nowy system marki Classen

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czym zabudować wnęki czy inną wolną przestrzeń? Specjaliści ze sklepów RuckZuck, europejskiej sieci sprzedaży podłóg i drzwi, polecają nowy system frontów meblowych Creative marki Classen.

Creative to mobilny system frontów do zabudowy wolnych przestrzeni i wnęk. Fronty wykonane są z materiałów drewnopochodnych okleinowanych foliami drewnopodobnymi. Wzornictwo i kolorystyka oklein dopasowane zostały do skrzydeł drzwiowych i ościeżnic tego producenta, dzięki czemu drzwi wewnętrzne i drzwi szaf mogą być identyczne. To sposób na uporządkowanie przestrzeni.

Fronty meblowe Creative to rozwiązanie szczególnie polecane do garderoby, pokoju gościnnego i pokoi dziecięcych. Z myślą o najbardziej wymagających najmłodszych klientach, sklepy RuckZuck oferują trzy fantazyjne dekory: laser, babilon i quazar. Fronty dostępne są ponadto w dekorach tradycyjnych (akacja, dąb polski, orzech, dąb bielony, klon, orzech, calvados) oraz dekorach egzotycznych cocobolo i cedr.

System frontów Creative to oferta, dzięki której można łatwo zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń współgrającą kolorystycznie z drzwiami wewnętrznymi marki Classen. To wygoda, oszczędność czasu i estetyczne rozwiązanie.
Fronty Creative montuje się je za pomocą systemów przesuwnych oraz systemów składnych. Fronty mogą spełniać funkcję tradycyjnych drzwiczek meblowych lub służyć do zabudowy wnęk, gdzie potrzebny jest system przesuwany.

zdjęcia Classen
www.ruckzuck.pl

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Nietypowe klamki - szybki i prosty sposób na ładne drzwi w mieszkaniu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.