Strona główna » Szara ściana z szablonem w pokoju

Szara ściana z szablonem w pokoju

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Planuję remont pokoju. Na ścianie, gdzie jest mały TV zostanie powieszony telewizor 37″ LCD. Meble zostają. Jaki wybrać kolor ścian? Czy pomalowanie ściany, na której jest kanapa i bukowe meble to dobry pomysł?

Pokój jest dość mały, dodatkowo spełnia kilka funkcji. Dlatego warto urządzić go ciekawie, by z przyjemnością w nim odpoczywać, pracować, oglądać telewizję i spać.

Szara ściana do czerwonej kanapy

Czerwień i szarość to bardzo dobre zestawienie. Skoro ma pan czerwona kanapę i zasłony, to proponowałbym, aby szarości znalazła się w całym pokoju. Odcień szarości powinien być jasny np. Tikkurila NCS 1000-N lub 1500-N. To biel przełamana szarością. Będzie współgrać z meblami i kanapą.

Jeśli chodzi o elementy czerwieni, to ciekawy rozwiązaniem byłoby stworzenie szablonu z ulubionym wzorem lub namalowanie poziomych pasów na ścianie za kanapą.

Jak zrobić pasy na ścianie

Dodatki w kolorze bieli zrównoważą całość. Grzejnik proponuję pomalować w kolorze ścian, dzięki temu stanie się mniej widoczny. Rower, który znajduję się w pokoju można zamontować na ścianie za pomocą specjalnych haków, dzięki czemu w pokoju będzie więcej miejsca, a rower stanie się dodatkowym elementem wystroju.

Konsultacja Przemek Sieńkowski

zdjęcia Beckers i prywatne archiwum internauty

  Oświetlenie do małych pomieszczeń

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.