Strona główna » Szara ściana z szablonem w pokoju

Szara ściana z szablonem w pokoju

przez pytanieomieszkanie

Planuję remont pokoju. Na ścianie, gdzie jest mały TV zostanie powieszony telewizor 37″ LCD. Meble zostają. Jaki wybrać kolor ścian? Czy pomalowanie ściany, na której jest kanapa i bukowe meble to dobry pomysł?

Pokój jest dość mały, dodatkowo spełnia kilka funkcji. Dlatego warto urządzić go ciekawie, by z przyjemnością w nim odpoczywać, pracować, oglądać telewizję i spać.

Szara ściana do czerwonej kanapy

Czerwień i szarość to bardzo dobre zestawienie. Skoro ma pan czerwona kanapę i zasłony, to proponowałbym, aby szarości znalazła się w całym pokoju. Odcień szarości powinien być jasny np. Tikkurila NCS 1000-N lub 1500-N. To biel przełamana szarością. Będzie współgrać z meblami i kanapą.

Jeśli chodzi o elementy czerwieni, to ciekawy rozwiązaniem byłoby stworzenie szablonu z ulubionym wzorem lub namalowanie poziomych pasów na ścianie za kanapą.

Jak zrobić pasy na ścianie

Dodatki w kolorze bieli zrównoważą całość. Grzejnik proponuję pomalować w kolorze ścian, dzięki temu stanie się mniej widoczny. Rower, który znajduję się w pokoju można zamontować na ścianie za pomocą specjalnych haków, dzięki czemu w pokoju będzie więcej miejsca, a rower stanie się dodatkowym elementem wystroju.

Konsultacja Przemek Sieńkowski

zdjęcia Beckers i prywatne archiwum internauty

  Oświetlenie do małych pomieszczeń

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.