Strona główna » Electrolux w Cannes

Electrolux w Cannes

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Co Electrolux ma wspólnego z Festiwalem Filmowym w Cannes? Otóz swoimi urządzeniami AGD pomagał w tym, w czym jest ekspertem – w przygotowywaniu przyjęć i dbaniu o garderobę. 

Wspólnie z firmą Jeager i stylistą Patricio Lagos Electrolux dbał o kreacje gości zaproszonych na uroczyste pokazy. Wszystkie stroje były utrzymywane w idealnym stanie, dzięki pomocy urządzeń Electrolux. Goście mogli w każdej chwili oddać do odświeżenia swoje stroje specjalistom. Stroje były błyskawicznie doprowadzane do idealnego stanu, dzięki suszarkom i pralkom parowym Steam System.
Electrolux dbał także o doznania kulinarne. Stworzył specjalny pawilon Electrolux Agora, w którym znajdowała się m.in. kuchnia zaopatrzona w urządzenia kuchenne Electrolux. Organizowano w nim elegancje przyjęcia dla gości festiwalu. 11 maja w Agorze odbyła się uroczysta kolacja dla 650 osób z okazji Ceremonii Otwarcia Festiwalu, na której gościli między innymi Robert de Niro, Uma Thurman i Woody Allen. Menu na tę okazję skomponował Alain Ducasse, rekordzista jeśli chodzi o liczbę przyznanych mu gwiazdek Michelin. Otrzymał ich do tej pory aż 28! Podczas kolacji uraczył gości wspaniałymi homarami, delikatną cielęciną i rozpływającym się w ustach deserem czekoladowym.
Electrolux zorganizował też konkurs kulinarny Le Menu de Cannes.
Wspaniałe potrawy, które zwyciężyły w tym konkursie w Cannes zostały podane również w Warszawie. Na konferencji prasowej szef kuchni Marcin Budynek podał takie same dania, jakie były podane jury festiwalu. Dziennikarze zostali zaproszeni do restauracji Boathouse nad Wisłą, gdzie mieli okazję nie tylko spróbować tych potraw, ale i przejść się po czerwonym dywanie!

Electrolux zaprezentował równiez swoją ofertę drobnego sprzętu AGD. Między innymi blender i żelazka.

Blender ESTM 4600 usprawni przygotowanie zup, kompotów czy koktajli. Specjalne noże ze stali nierdzewnej o ściętym profilu działają ze zdwojoną mocą. Noże mogą kroić w poziomie i pionie. Ponadto w zestawie znajduje się pojemnik do rozdrabniania, mielenia i miksowania różnych składników. Poręczna trzepaczka pozwoli przygotować różnego rodzaju sosy i kremy. Dodatkowymi atutami blendera są: mechanizm zapobiegający pryskaniu oraz możliwość montażu na ścianie. Blender Electrolux ESTM 4600 jest dostępny w eleganckim, ciemnofioletowym kolorze.
Informacje techniczne: 500 W, podwójne ostrza w pionie i poziomie, 2 ustawienia prędkości w tym Turbo, ekstra długi kabel 1,8 m, system zapobiegający pryskaniu, duży 800 ml kubek z podziałką i podstawą antypoślizgową, uchwyt ścienny z możliwością zwijania kabla, pojemnik do kruszenia lodu, akcesoria do ubijania. Sugerowana cena 229 zł

Żelazko EDB 8050 – 2600 W, stopa Resilium™ z 605 drobnymi dziurkami, 3 sposoby wyłączania (auto-off), podstawa XL, gumowa stopa, okienko poziomu wody, pojemnik na wodę (400ml), system zapobiegający kapaniu, możliwość wyrzutu pary w pionie, system autoczyszczenia, długi (3m) kabel z opcją zwijacza. Żelazka 5Safety EDB 8050, EDB 8060 wkrótce pojawiają się na naszym rynku. Cena modelu EDB 8050 wynosi 299 zł

 

  Ekspres KRUPS ze spieniaczem mleka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.