Strona główna » Podłoga z efektem 3D – deski trójwarstwowe DLH

Podłoga z efektem 3D – deski trójwarstwowe DLH

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Oryginalne deski wykonane z drewna egzotycznego – palisandru i merbau dają na podłodze efekt trójwymiarowości dzięki specjalnemu ułożeniu wzoru drewna. Kolekcja desek warstwowych Design Parquet firmy DLH Poland to zestaw czterech modeli desek parkietowych.

Deska Merbau Design

Deski Palisander Design mają unikatowe wybarwienie – kompozycja kolorów od hebanowego, poprzez czerwienie i brązy, żółcie i pomarańcze po fiolety oraz oryginalny rysunek słojów.
Deski warstwowe Merbau Design mają ciepłą kolorystykę – od ciemnego brązu, poprzez jasne odcienie pomarańczy po żółcie ze słonecznymi refleksami.
Podłogi wykonane z egzotycznego drewna znakomicie nadają się do salonu, kuchni i sypialni, szczególnie tych zaaranżowanych w chłodnych kolorach, z surowymi dodatkami ze szkła i metalu. Ponadto deska warstwowa wykonana z tropikalnego drewna posiada wysokie parametry techniczne, jest trwała i nieskomplikowana w montażu – mówi Piotr Lisowski Szef Produktu z firmy DLH Poland.

Deski Design Parquet wykonane z drewna palisandru i merbau są twarde i stabilne. W bardzo niewielkim stopniu reagują na zmianę wilgotności powietrza. Mogą być z powodzeniem stosowane na podłogach w łazienkach i miejscach intensywnie użytkowanych np. korytarzach i salonach.
Deski trójwarstwowe DLH Poland mają połączenie SoftLock ułatwiające montaż poprzez ułożenie „pływające” lub klejenie do podłoża. Deski parkietowe są lakierowanie fabrycznie i tuż po zainstalowaniu nie wymagają dodatkowych zabiegów, od razu są gotowe do użytku. Nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Deska Palisander Desing

Deski Palisander Design i Mebau Design dostępne są w wymiarze 14x390x390 mm. Deski są wykończone lakierem lub olejem.

Ceny:
Palisander Design 14x390x390 mm – około 234 zł
Merbau Design 14x390x390 mm – około 172 zł

www.dlh-poland.com

  Przechowywanie przedmiotów w niewielkim mieszkaniu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.