Strona główna » Dekoracje ścian i sufitów

Dekoracje ścian i sufitów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

LUX to kolekcja elementów do dekoracji ścian i sufitów marki Marbet Decor. Listwy sufitowe i naścienno-sufitowe o różnorodnych kształtach oraz narożniki delikatnie zdobione uzupełniają aranżację pomieszczeń. Doskonale nadają sie do wnętrz urządzonych klasycznie, ale i do nowoczesnych.

W kolekcji LUX dostępne są listwy sufitowe, naścienno-sufitowe, narożniki i łączniki o zróżnicowanym wzornictwie, od nowoczesnego po klasyczne. Ozdobne elementy, wykonane ze spienionego polistyrenu.
Do wyboru kilkudziesiąt listew o różnych kształtach i szerokościach, są modele o prostych liniach, ale i wzory klasyczne z subtelnymi, delikatnie zaokrąglonymi wzorami. Do listew naścienno-sufitowych można dobrać jeden z kilku modeli narożników, co pozwala na ułożenie na ścianach różnych kompozycji, które można dowolnie mnożyć. Ozdobne łączniki umożliwiają dowolne zestawianie listew.

Ciekawy rezultat osiągniemy montując listwy na ścianach w symetryczne, powtarzalne figury łączone w całość przy pomocy narożników. Inną propozycją na upiększenie wnętrza jest także „oprawienie” listwami naścienno-sufitowymi luster, obrazów czy zdjęć.
Ceny:
Listwy sufitowe – cena od 1,65 zł.
Łączniki do listew, narożniki – cena od 2,79 zł.

www.grupamarbet.com
www.marbetdecor.pl

  Jak wybrać narzutę na łóżko, czyli tkaniny w sypialni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.