Strona główna » Ekologiczne rozwiązania firmy Bertrand – producenta okien

Ekologiczne rozwiązania firmy Bertrand – producenta okien

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dbałość o środowisko naturalne to nadrzędny cel firmy Bertrand. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania technologiczne spełniały najwyższe standardy jakościowe zachowując przy tym cechy produktu ekologicznego.

W trosce o zdrowie swoich klientów firma Bertrand do produkcji okien PVC stosuje bezołowiowe profile niemieckiego producenta Gealan. Przedsiębiorstwo to jest pierwszym w Europie producentem profili z tworzyw sztucznych, który uzyskał audyt środowiskowy Unii Europejskiej. Zewnętrznie nadzorowany system zarządzania ochroną środowiska gwarantuje ekologiczną produkcję profili okiennych, a co za tym idzie ekologiczną produkcję końcowego produktu, którym jest okno firmy Bertrand.
Kładąc ogromny nacisk na aspekt energooszczędności stale inwestuje się w badania i rozwój produktów przedsiębiorstwa. Stosowanie odpowiednich komponentów gwarantuje, że Bertrand jest wiodącym producentem stolarki posiadającej certyfikaty do stosowania w budownictwie wysoce energooszczędnym czyli pasywnym.
Przy produkcji stolarki drewnianej nacisk na ekologię wyrażony jest między innymi poprzez stosowanie odpowiednich lakierów firmy Teknos/Gori. Firma ta uwzględnia aspekty ochrony środowiska w ramach swojej działalności i przy tworzeniu nowych wyrobów. Podstawowymi produktami są farby wodorozcieńczalne, o wysokiej zawartości części stałych (typu high solids) lub bezrozpuszczalnikowe, co ma na celu ochronę środowiska i ograniczanie do minimum wpływu na otoczenie.

www.bertrand.pl

  Na co zwracają uwagę kobiety, gdy kupują okna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.