Strona główna » Deska opadnie sama

Deska opadnie sama

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Rewelacyjne rozwiązanie ułatwiające codzienne korzystanie z toalety jest doceniane przez osoby lubiące komfort. Nowoczesny system amortyzujący wycisza i spowalnia opadanie deski, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia ceramiki lub deski w przypadku gwałtownego jej spadnięcia. Dzięki temu łazienka staje się komfortowa, cichsza i bezpieczna zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników.

Deska ROCA jest bardzo trwała, odporna na zarysowania, estetyczna i łatwa do utrzymania w czystości.

Wolno opadające deski dopasowane są kolorystycznie i wzorniczo do większości serii ceramiki łazienkowej ROCA. W identycznej jakości występują zarówno w seriach droższych, jak i tańszych. Dostępne są w kolekcjach: Veranda, America, Happening, Georgia, Sidney, Maridian, Dama Senso, Dama Senso Compacto, Giralda oraz w najnowszych w ofercie ROCA – seriach Hall, Element i Frontalis.

Występują we wszystkich kolorach proponowanych w ramach danej ceramiki. Możliwe jest także zamówienie ich w wersji matowej, a dodatkowo w serii America oferowane są także w kolorze drewna czereśniowego. Deska kosztuje od 410 do 725 zł w zależności od modelu. Do kupienia we wszystkich dobrych salonach łazienkowych.

  Czarno biała łazienka w mieszkaniu - jak aranżować?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.