Strona główna » Dekoracyjny okap do kuchni niczym lampa

Dekoracyjny okap do kuchni niczym lampa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Okap dekoracyjny DHD1147W z wyglądu przypomina nowoczesną lampę, kryje w sobie moc zaawansowanej technologii, połączonej z oryginalnym wzornictwem. To ekskluzywne białe urządzenie oczyszcza powitrze w kuchni z niepożądanych zapachów, a jednocześnie oświetla kuchnię.

Dekoracyjny okap wyspowy DHD1147W marki De Dietrich to idealne urządzenie dla osób, które cenią oryginalne, wysmakowane wzornictwo i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Model z linii White Pearl, dzięki wysokiej wydajności usuwania oparów – 615 m3/h, szybko i skutecznie oczyszcza pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Zobacz jak obliczyć wydajność okapu potrzebną do twojej kuchni. Oprócz lamp halogenowych model ten wyposażony jest również w delikatne, ciepłe oświetlenie ambientowe.
Urządzenie sterowane jest elektronicznie i posiada 4 prędkości, które pozwalają dostosować moc oczyszczania do bieżących potrzeb. Wskaźniki nasycenia filtrów oraz wyłączniki czasowe zapewniają komfort użytkowania sprzętu. Okap może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg, po zamontowaniu specjalnego komina.

zdjęcia De Dietrich

  Kolorowe i wzorzyste okapy z wymiennym panelem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.