Strona główna » Czysty smak owoców i warzyw

Czysty smak owoców i warzyw

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Profesjonalni szefowie kuchni zgodnie podkreślają, jak ważne w każdej potrawie są wysokiej jakości składniki i kontrola nad tym co do niej dodajemy. W cenie jest świeżość i naturalność. O polepszaczach smaku i poprawiaczach koloru najlepiej w ogóle zapomnieć. Dlatego jeśli mamy ochotę na sok, najlepiej przygotować go samodzielnie. Pomoże w tym nowa sokowirówka Electrolux ESF1000.

Zabawa smakiem
Świeże soki przygotowywane w domu, to możliwość swobodnego eksperymentowania z dobieraniem składników i ustalaniem optymalnych proporcji między nimi. Słodki sok z jabłek połączony z sokiem z marchwi? A może sok z buraka z odrobiną soku pomarańczowego? Nie ma znaczenia, jakie produkty wybierzemy, gdyż sokowirówka Electrolux wyciśnie sok zarówno z miękkich jak i twardych owoców i warzyw. Duży pojemnik na sok (1,25 l) umożliwia przygotowanie większej ilości napoju, który potem można bez problemu przechowywać w lodówce w tym samym pojemniku.

Łatwość obsługi
Sokowirówka Electrolux jest bardzo wygodna w użyciu. Przed włożeniem wybranych składników do urządzenia, nie trzeba ich wcześniej kroić. W dużym otworze zmieszczą się całe owoce i warzywa. Duży pojemnik na miąższ uwalnia od potrzeby ciągłego usuwania resztek. Sokowirówka ma silnik o mocy 600 W, który zapewnia doskonałe rezultaty przetwarzania produktów. Wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce.

Sokowirówka Electrolux ESF1000:
– dwie prędkości dla twardych i miękkich owoców/ warzyw,
– podajnik XL mieszczący całe owoce,
– obudowa ze stali nierdzewnej,
– możliwość mycia w zmywarce,
– duży pojemnik na miąższ – rzadsze usuwanie resztek,
– blokada bezpieczeństwa,
– kolor: stal nierdzewna/ czerń,
– wymiary: 300x220x400 mm,
– waga: 3,2 kg,
– długość kabla: 1,2 m,
– moc: 600 W.

Sugerowana cena brutto: 449 PLN

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl

  Wagi łazienkowe Zelmer

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.