Strona główna » Wagi łazienkowe Zelmer

Wagi łazienkowe Zelmer

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W codziennej dbałości o linię często towarzyszy nam praktyczne urządzenie – funkcjonalna waga łazienkowa. Wagi łazienkowe to jednak nie tylko urządzenie pomiarowe –  to także istotny element wyposażenia każdej łazienki.

Idealnym tego przykładem jest nowa waga Zelmer BS1200, która łączy w sobie nie tylko ciekawy, nowoczesny design, ale również funkcjonalność. Duży i  czytelny wyświetlacz LCD oraz 4 precyzyjne sensory zapewniają dokładność pomiaru oraz komfort użytkowania. Jest nie tylko niezwykle cienka, ale również  ma niewielkie  rozmiary, dzięki czemu łatwo znaleźć na nia miejsce nawet w małej łazience. Jej rozmiar to tylko 25 x 19 cm.  To idealne rozwiązanie dla osób posiadających małe mieszkania, ceniących funkcjonalność i minimalizm.
Rodzicom zaś polecamy specjalną wagę dla dzieci BS1500, dzięki której ważenie pociechy będzie jeszcze przyjemniejsze. Specjalnie zaprojektowania grafika działa na wyobraźnię dziecka zachęcając tym samym do częstszego ważenia. Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz dużej czułości urządzenia rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko ma zapewnione maksymalne bezpieczeństwo i komfort. 

Sugerowane ceny detaliczne:

BS1200 – 77 zł
BS1500 – 88 zł
KS1500 – 88 zł
www.zelmer.pl

  Smog - jak oczyścić powietrze w domu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.