Strona główna » Bezprzewodowy odkurzacz – waży tylko 1 kg

Bezprzewodowy odkurzacz – waży tylko 1 kg

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido 2 w 1 składa się z ręcznej jednostki roboczej i pionowej kolumny zakończonej ssawką podłogową. Waży tylko 1 kg!

Jednym naciśnięciem specjalnego przycisku można odczepić ręczną część odkurzacza (wtedy waży około 1 kilograma) i np. posprzątać małe powierzchnie, meble czy wnętrze samochodu. Ponowne umieszczenie tej części w pionowej kolumnie można odkurzyć do 80 m2 podłogi, bez ograniczeń jakie stwarza kabel.

Zalety odkurzacza bezprzewodowego

Ergorapido 2 w 1 jest bardzo skuteczny dzięki elektroszczotce i wirowej sile ssania. Wirowy ruch powietrza zapobiega osadzaniu się kurzu na filtrze, dzięki czemu siła ssania odkurzacza nie słabnie. Wszystko to sprawia, że odkurzacz skutecznie zbiera wszelkie okruchy, włosy, piasek i kurz. Przegubowa budowa ramienia ssącego powoduje, że Ergorapido 2 w 1 zwinnie porusza się pomiędzy meblami.

Ergorapido 2 w 1 jest prosty w obsłudze i cichy. Kurz i śmieci zbierane są w specjalnym pojemniku. Gdy pojemnik jest pełen, wystarczy otworzyć pokrywę, by go opróżnić. Do tego celu można również wykorzystać tradycyjny odkurzacz po włożeniu jego rury do specjalnie w tym celu przygotowanego otworu zabezpieczonego klapką.

Ergorapido może stać w dowolnym miejscu na podłodze, w wolno stojącej ładowarce lub po przykręceniu ładowarki do ściany, może na niej wisieć. Dostępny jest w trzech kolorach: złotym, fioletowym i pomarańczowym.
Sugerowana cena 499 zł

Nowszy model odkurzacza to ErgorapidoPlus w miedzianym kolorze – wyróżnia go litowo-jonowa bateria o mocy 18 Volt, która zwiększyła siłę ssania o 20%. Czas jej działania jest dwukrotnie dłuższy od baterii stosowanych wcześniej. Nowa bateria ładuję się szybciej, a stopień jej naładowania łatwo można sprawdzić na wyświetlaczu. Kolejną innowacją, zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, jest lampka LED wbudowana w ssawkę podłogową nowego Ergorapido. Dzięki oświetleniu łatwiej jest zobaczyć, czy odkurzacz zebrał wszystkie drobinki.

Podobnie, jak poprzednie modele Ergorapido, nowy odkurzacz ma wygodną, wyjmowaną część ręczną do czyszczenia mebli, blatów i wnętrza samochodu. Ssawka podłogowa została zaprojektowana tak, aby odkurzaczem można było z łatwością manewrować i omijać przeszkody przy pomocy delikatnych skrętów rączki. Dodatkowe akcesoria, szczotka oraz ssawka szczelinowa, przechowywane są w bazie ładującej.

  Bezworkowy odkurzacz na baterię

Jest też elektroszczotka, dzięki której odkurzacz skutecznie zbiera włosy, włókna, cząsteczki kurzu i okruchy zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów.

ErgorapidoPlus ZB2904X 599 zł
zdjęcia Electrolux

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.