Strona główna » Bezprzewodowy odkurzacz – pracuje 30 minut bez ładowania

Bezprzewodowy odkurzacz – pracuje 30 minut bez ładowania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ergorapido firmy Electrolux zaprojektowane z myślą o szybkim sprzątaniu ma nowy, przyciągający uwagę kolor, większą moc i oświetlenie LED ułatwiające sprzątanie.

Odkurzacz ErgorapidoPlus w miedzianym kolorze wyróżnia litowo-jonowa bateria o mocy 18 Volt, która zwiększyła siłę ssania o 20%. Czas jej działania jest dwukrotnie dłuższy od baterii stosowanych wcześniej. Nowa bateria ładuję się szybciej, a stopień jej naładowania łatwo można sprawdzić
na wyświetlaczu. Kolejną innowacją, zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, jest lampka LED wbudowana w ssawkę podłogową nowego Ergorapido. Dzięki oświetleniu łatwiej jest zobaczyć, czy odkurzacz zebrał wszystkie drobinki.

Podobnie, jak poprzednie modele Ergorapido, nowy odkurzacz ma wygodną, wyjmowaną część ręczną do czyszczenia mebli, blatów i wnętrza samochodu. Ssawka podłogowa została zaprojektowana tak, aby odkurzaczem można było z łatwością manewrować i omijać przeszkody przy pomocy delikatnych skrętów rączki. Dodatkowe akcesoria, szczotka oraz ssawka szczelinowa, przechowywane są w bazie ładującej.
Jest też elektroszczotka, dzięki której odkurzacz skutecznie zbiera włosy, włókna, cząsteczki kurzu i okruchy zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów.

ErgorapidoPlus ZB2904X
Bezworkowy odkurzacz 2 w 1, bateria litowo-jonowa, napięcie 18 V, pojemność zbiornika na kurz 0,5 l, elektroszczotka, ssawka szczelinowa, oświetlenie, filtracja Cyclonic Dust Cup, możliwość odkurzenia do 80 m2 na jednym ładowaniu, czas pracy do całkowitego rozładowania 30 min, praca w dwóch trybach mocy – maksymalnym i cichym. Cena 599 zł
zdjęcia Electrolux

www.electrolux.pl

  Hoover bezworkowy - dokładny i skuteczny

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.