Baterie łazienkowe – czerwone, zielone, niebieskie

Baterie łazienkowe nie muszą być błyszczące, nie muszą też być chromowane czy stalowe. Białe czy czarne są bardzo efektowne, ale znamy już takie rozwiązania, ale czerwone, niebieskie, zielone…

Łazienkowe baterie w kolorze czerwonym, zielonym czy niebieskim są najnowsza ofertą rynku. Baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe mogą nawet świecić w ciemności! Kolory coraz śmielej wkraczają do łazienek. Czasami stanowią tylko akcent na tle neutralnych elementów, czasami dominują we wnętrzu. Dla wszystkich, którzy chcieliby ożywić swoją łazienkę Teka ma nową propozycję: kolorowe baterie łazienkowe Teka Icon – kolorowe, a przy tym świecące w ciemności.

Baterie łazienkowe Teka Formentera Black & White

Baterie łazienkowe Formentera charakteryzuje prosta forma z delikatnymi zaokrągleniami. W nowych modelach Black & White projektanci połączyli biel i czerń z elementami w kolorze chromu. Uzyskali w ten sposób efekt lekkości i elegancji.

W serii Formentera na szczególną uwagę zasługuje oryginalna bateria kaskadowa, w której otwarta górna część wylewki pozwala obserwować płynącego strumienia wody. Baterie łazienkowe są też oszczędne, mają zamontowany specjalny stalowy perlator zmniejszający zużycie wody o około 60%. W nowoczesnej ceramicznej głowicy znajduje się system anti-scalding, pozwalający na kontrolowanie temperatury wody, aby ograniczyć ryzyko poparzenia, a w perlatorze system anti-scale zapobiegający osadzaniu się kamienia.

Baterie łazienkowe – ceny

Bateria umywalkowa (z otwartą kaskadową wylewką) – chrom-black; chrom-white: 659 zł
Bateria umywalkowa (z krótkim mieszaczem) – chrom-black; chrom-white: 559 zł
Bateria umywalkowa (z długim mieszaczem) – chrom-black; chrom-white: 529 zł
Bateria wannowo-natryskowa – chrom-black; chrom-white: 939 zł
Bateria natryskowa – chrom-black; chrom-white: 699 zł

Kolorowe baterie łazienkowe Teka Icon

Dla wszystkich, którzy chcieliby ożywić swoją łazienkę TEKA ma atrakcyjną propozycję: kolorowe baterie TEKA Icon świecące w ciemności! Baterie te zostały pokryte specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin. Ich powierzchnie zabezpieczono, by nie zostawały ślady palców. Baterie umywalkowe Icon są dostępne w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym.

Baterie umywalkowe TEKA Icon zostały zaprojektowane przez Sarę de la Manta oraz madryckie biuro projektowe Bunch. To połączenie pięknego, minimalistycznego wzornictwa z wysoką jakością wykonania. Baterie Icon mają specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę ceramiczną z systemem anti-scalding, pozwalającym kontrolować temperaturę wody, aby zapobiec ryzyku poparzenia.

Cena kolorowych baterii TEKA Icon 999 zł
Więcej na www.teka.com