Strona głowna Nowości na rynkuBaterie, akcesoria łazienkowe Baterie łazienkowe – czerwone, zielone, niebieskie

Baterie łazienkowe – czerwone, zielone, niebieskie

przez pytanieomieszkanie
Kolorowe baterie łazienkowe

[paragraph][paragraph]Baterie łazienkowe nie muszą być błyszczące, nie muszą też być chromowane czy stalowe. Białe czy czarne są bardzo efektowne, ale znamy już takie rozwiązania, ale czerwone, niebieskie, zielone…[/paragraph]

Łazienkowe baterie w kolorze czerwonym, zielonym czy niebieskim są najnowsza ofertą rynku. Baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe mogą nawet świecić w ciemności! Kolory coraz śmielej wkraczają do łazienek. Czasami stanowią tylko akcent na tle neutralnych elementów, czasami dominują we wnętrzu. Dla wszystkich, którzy chcieliby ożywić swoją łazienkę Teka ma nową propozycję: kolorowe baterie łazienkowe Teka Icon – kolorowe, a przy tym świecące w ciemności.

Baterie łazienkowe Teka Formentera Black & White

Baterie łazienkowe Formentera charakteryzuje prosta forma z delikatnymi zaokrągleniami. W nowych modelach Black & White projektanci połączyli biel i czerń z elementami w kolorze chromu. Uzyskali w ten sposób efekt lekkości i elegancji.

W serii Formentera na szczególną uwagę zasługuje oryginalna bateria kaskadowa, w której otwarta górna część wylewki pozwala obserwować płynącego strumienia wody. Baterie łazienkowe są też oszczędne, mają zamontowany specjalny stalowy perlator zmniejszający zużycie wody o około 60%. W nowoczesnej ceramicznej głowicy znajduje się system anti-scalding, pozwalający na kontrolowanie temperatury wody, aby ograniczyć ryzyko poparzenia, a w perlatorze system anti-scale zapobiegający osadzaniu się kamienia.

[zobaczp] Wodoszczelne panele do łazienki[/zobaczp]

Baterie łazienkowe – ceny

Bateria umywalkowa (z otwartą kaskadową wylewką) – chrom-black; chrom-white: 659 zł
Bateria umywalkowa (z krótkim mieszaczem) – chrom-black; chrom-white: 559 zł
Bateria umywalkowa (z długim mieszaczem) – chrom-black; chrom-white: 529 zł
Bateria wannowo-natryskowa – chrom-black; chrom-white: 939 zł
Bateria natryskowa – chrom-black; chrom-white: 699 zł

Kolorowe baterie łazienkowe Teka Icon

Dla wszystkich, którzy chcieliby ożywić swoją łazienkę TEKA ma atrakcyjną propozycję: kolorowe baterie TEKA Icon świecące w ciemności! Baterie te zostały pokryte specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin. Ich powierzchnie zabezpieczono, by nie zostawały ślady palców. Baterie umywalkowe Icon są dostępne w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym.

Baterie umywalkowe TEKA Icon zostały zaprojektowane przez Sarę de la Manta oraz madryckie biuro projektowe Bunch. To połączenie pięknego, minimalistycznego wzornictwa z wysoką jakością wykonania. Baterie Icon mają specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę ceramiczną z systemem anti-scalding, pozwalającym kontrolować temperaturę wody, aby zapobiec ryzyku poparzenia.

  Materace dla dzieci i młodzieży

Cena kolorowych baterii TEKA Icon 999 zł
Więcej na www.teka.com

Może Cię zainteresować: