Strona główna » Malowanie mieszkania – gotowe zestawy kolorów

Malowanie mieszkania – gotowe zestawy kolorów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
farby Magnat

Wiosna to dobry czas na malowanie mieszkania. Jednak najczęstszym problemem jest dobór kolorów. Szczególnie jeśli chcemy, by ściany były w różnych kolorach. Jak je zestawić, by do siebie pasowały? Może wybrać gotowe zestawienia farb Magnat?
Kolor w mieszkaniu wpływa na nasz nastrój i emocje. W aranżacji wnętrz kolor ścian to nie tylko tło dla mebli czy dodatków – kolor jest ważnym elementem, budującym charakter pomieszczenia.

Gotowe zestawienia kolorów Magnat Ceramic

Kolekcja MAGNAT CERAMIC wzbogaciła się o 11 nowych kolorów. Aktualna oferta kolorystyczna ceramicznej farby obejmuje 56 kolorów, w tym biały. Wśród nich znalazło się 11 nowości uzupełniających dotychczasową paletę barw. Nowe kolory, odzwierciedlające najnowsze trendy estetyczne, zostały wybrane przez doświadczone grono stylistów i designerów wnętrz.

Farby do malowania mebli z laminatu
Kolekcję MAGNAT CERAMIC wzbogaciły barwy typu off-white – „Powabny Diament” (C46), „Finezyjny Opal” (C47), „Perłowy Dolomit” (C48), tonacje beżu i brązu – „Piaskowy Marmur” (C51), „Kamień Faraonów” (C49), „Czekoladowy Krzemień” (C50), odcienie szarości – „Jaspis Picasso” (C53), „Stylowy Antracyt” (C54) oraz mocniejsze akcenty kolorystyczne – niebieska „Tajemnica Szafiru” (C56), fioletowy „Magiczny Almandyn” (C55), czerwony „Ognisty Karneol” (C52).

Jak działają na nas kolory we wnętrzach
Kolory odgrywają ważną rolę w naszym najbliższym otoczeniu – w zależności od odcienia mogą pobudzać, jak i wyciszać, pozwalając na chwile odpoczynku w domowym zaciszu. Farba MAGNAT CERAMIC jest plamoodporna, nadaje się do pokoi dziecięcych, przedpokoi czy innych miejsc, gdzie zagrożenie poplamienia ścian jest duże.

Zdjęcia Magnat

  Jak praktycznie urządzić kuchnię z jadalnią

Może Cię zainteresować: