Strona główna » Stalowe umywalki Intra ICON
umywalka Teka IC1

Klasyczne ceramiczne umywalki są wciąż najpopularniejsze. Nowością na rynku są umywalki stalowe do prywatnych łazienek. Odporne na zarysowania, bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Do tego skandynawski design i mamy nowoczesną łazienkę.

Nowe umywalki Intra ICON są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 szczotkowanej, o grubości 0,9 mm. Prosta forma i łagodne zaokrąglenia sprawiają, że umywalki te wyglądają niezwykle efektownie, a wykorzystanie do ich produkcji stali szczotkowanej zamiast standardowej ceramiki jest wyjściem poza schematy. Wieloletnie doświadczenie firmy Teka w obróbce stali oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów daje długoletnią gwarancję niezawodności umywalek Intra ICON.

Baterie bezdotykowe
Powierzchnia stalowych umywalek jest nierdzewna, odporna na wysokie temperatury i zarysowania, higieniczna i łatwa w codziennej pielęgnacji. Dostępne są dwa modele umywalek Intra ICON – IC1 i IC3 przeznaczone do montażu w blacie. Obydwa nadają się zarówno do montażu na równi z blatem, jak i do podwieszenia pod blat. Różnią się od siebie sposobem montowania baterii. W ICON IC1 baterię montuje się albo w blacie, albo na ścianie. W przypadku ICON IC3 baterię montuje się w umywalce w specjalnie do tego przygotowanym otworze.

Sprzedawane są w zestawie z kompletem przelewowym i elementami mocującymi.

cena IC 1 799 zł
cena IC 3 999 zł

zdjęcia Teka

  Wygodna kanapa

Może Cię zainteresować: