Strona główna » Innowacyjna szczotka do zamiatania Xtra Clean Collect Plus

Innowacyjna szczotka do zamiatania Xtra Clean Collect Plus

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
szczotka Xtra Clean Collect Plus Leifheit

Linia szczotek Xtra Clean Collect Plus firmy Leifheit to unikalna szczotka nowej generacji w pełni odpowiadająca na potrzeby wymagających sprzątających.

Czym charakteryzuje się szczotka Xtra Clean Collect Plus?

Szczotkę wyróżnia: kształt powierzchni czyszczącej, ułożenie włosia oraz nachylenie drążka.
Końcówka czyszcząca szczotki jest w kształcie półksiężyca. Dzięki temu kurz podczas zamiatania gromadzi się dokładnie tam, gdzie chcemy, a więc przed szczotką. Nie ucieka on na boki, poza powierzchnię sprzątania, wynoszącą 30 cm. Dodatkowo końcówka ma miękkie elementy wykańczające, dzięki czemu sprzątając nie uszkodzimy mebli.

Specjalne włosie, zostało ułożone w szczotce tak, by tworzyło kształt litery X. Takie skrzyżowanie włosia zbiera brud w całości już przy pierwszym ruchu szczotki. Szczotki z linii Xtra Collect różnią się między sobą rodzajem zastosowanego włosia – do wszystkich rodzajów powierzchni. W przypadku uniwersalnej szczotki Xtra Clean Collect jest to syntetyczne włosie przeznaczone do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Włosie wysokiej jakości jest specjalnie postrzępione na końcach, dzięki czemu lepiej zbiera okruchy, kurz czy sierść zwierząt.

Szczotka do zamiatania firmy Leifheit ma też odpowiednio nachylony drążek, by dokładnie przylegała do całej powierzchni podłoża.

System Click – wszystko do wszystkiego pasuje

Szczotka Xtra Clean Collect Plus oraz pozostałe końcówki z linii działają w opatentowanym przez LEIFHEIT systemie Click. Click System pozwala na oszczędność miejsca – do jednego drążka można przyłączyć wiele końcówek sprzątających, a do jednej końcówki wiele drążków o różnej długości (w tym teleskopowych czy z przegubem).

Jeden drążek możemy zastosować do mopa podłogowego, myjki 3w1, zmiotki do kurzu czy też odkurzacza do okien. Z kolei wszystkie rodzaje drążków Leifheit pasują do każdego urządzenia sprzątającego. Wystarczy „jeden klik”, a sprzęt jest gotowy do użycia.

  Pomoc domowa zadba o Twoje mieszkanie

Np. odkurzacz ręczny, który wykorzystujemy przy myciu zwykłych okien możemy też – przy użyciu drążka teleskopowego – użyć do umycia okien umieszczonych wysoko.

SYSTEM CLICK wykorzystuje ponad 20 różnych sprzętów, dzięki którym można kompleksowo posprzątać podłogę, umyć okna czy wytrzeć kurze. Różnej długości drążki pozwalają na wyczyszczenie powierzchni położonych wysoko czy w znacznej odległości od nas. Do tej czynności przyda się drążek teleskopowy (w trzech różnych długościach) mający do 4 m długości. Z kolei do miejsc trudno dostępnych doskonale nadają się drążki z przegubem.
Ceny drążków: 39,99 – 99 zł
Ceny sprzętów sprzątających: 29,99 – 379,99 zł

Do kupienia na: www.leifheitsklep.pl

Może Cię zainteresować: