Strona główna » Wygodna kanapa

Wygodna kanapa to podstawowy mebel w salonie. Szczególnie jeśli nie tylko na niej odpoczywamy, oglądamy telewizję, ale także korzystamy z laptopa, jemy posiłki. Regulowane zagłówki są praktycznym dodatkiem.

Salvador to kolekcja mebli tapicerowanych firmy Bizzarto. Meble są modułowe, co oznacza, że można dowolnie komponować różne elementy kolekcji. Wygodna kanapa musi być komfortowa przede wszstkim dla nas, jej użytkowników. Warto więc skorzystać z możliwości indywidualnego komponowania modułów.

Wysokie oparcia z zagłówkami pozwalają na wygodne ułożenie głowy i odciążenie mięśni. Wystarczy przycisnąć guziczek, by wyregulować poziom pochylenie oparć i wysunięcia podnóżka, dostosowując je do indywidualnej, wygodnej pozycji.

Dla tych, którzy często korzystają z laptopa siedząc na kanapie, dobrym rozwiązaniem jest poręczna półeczka, która w mgnieniu oka zamienia się w stolik. Można na nim postawić laptop lub nawet talerz z obiadem.
Kolejnym praktycznym elementem jest listwa z gniazdami zasilającymi, ukryta w boku kanapy. Można tu podłączyć wszelkie urządzenia elektryczne.
W pojemniku znajdującym się pod półką można schować gazety czy piloty. Ułatwia to zachowanie porządku. Półka jest wykończona naturalną okleiną, jej kolor można wybierać z bogatego próbnika wybarwień.

Salvador to kolekcja modułowa – jej elementy można różnorodnie zestawiać. Wymiary od 242 x 242 x 100 cm. Cena od 8940 zł

www.bizzarto.com

  Tkaniny obiciowe – jakie wybrać

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.