Strona główna » Bardzo odporne okna drewniane z aluminiowymi nakładkami

Bardzo odporne okna drewniane z aluminiowymi nakładkami

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Teraz połączenie klasyki i nowoczesności jest możliwe dzięki systemom okiennym firmy Bertrand. Łączą piękno tradycyjnego drewna z nowoczesnym rozwiązaniem – nakładkami aluminiowymi. Zalety nowatorskich rozwiązań i naturalne piękno drewna to okna Alutrend XL Quadrat FB.

Alutrend XL Quadrat FB to jedno z oferowanych przez firmę Bertrand rozwiązań najczęściej wybierane przez klientów, ceniących nowatorskie wzornictwo współgrające z naturalnym materiałem, jakim jest drewno.

System charakteryzuje się prostą formą, w której nakładka skrzydła licuje się z nakładką ościeżnicy dając tym samym złudzenie jednolitej powierzchni zewnętrznej strony okna. Kolor dobierany jest zwykle do elewacji budynku. Mogą być to jednolite barwy z palety kolorów RAL lub dekory imitujące drewno. Możliwy jest także dobór niestandardowej kolorystyki. Bardzo modne stały się wszelkie szarości zarówno w macie, jak i pełnym połysku. Wybór jest ogromny, a to oznacza, iż problem dopasowania koloru stolarki do elewacji budynku praktycznie nie istnieje.
Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest niezwykła trwałość stolarki. Odporne na warunki atmosferyczne nakładki, chronią całość konstrukcji okna eliminując problem pielęgnacji i konserwacji drewna od strony zewnętrznej. Nie ma także konieczności lakierowania i odnawiania ramiaków drewnianych zniszczonych z biegiem lat przez deszcz, śnieg, promienie słoneczne.
Okna Bertrand w systemie Alutrend XL Quadrat FB spełniają oczekiwania odbiorców, którym szczególnie zależy na energooszczędności. Wysoka ciepłochronność profili i dobra izolacyjność przestrzeni między profilem aluminiowym a profilem drewnianym – to zalety tych okien. Ciepłochronność całej konstrukcji wzrasta dzięki zastosowaniu dwukomorowych pakietów szybowych. Trzecia, zewnętrzna tafla pakietu, może być tzw. szybą bezpieczną – laminowaną P4 nadającą oknom właściwości antywłamaniowe.
Okna Alutrend XL Quadrat FB firmy Bertrand są zatem nie tylko nowatorskim połączeniem naturalnego materiału, jakim jest drewno, z nowoczesnymi nakładkami aluminiowymi, ale są także produktem spełniającym wszelkie oczekiwania stawiane wysokiej jakości stolarce otworowej.

  Rolety przysłonią słońce

Więcej na www.bertrand.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.