Asymetryczna wanna 150×90 cm

Asymetryczna wanna akrylowa Laura marki Poolspa jest w rozmiarze 140×80 cm oraz większa –  150×90 cm. Ma subtelny kształt i miękkie linie.

Wanna jest w wersji standardowej i z hydromasażem. Masaż wodno-powietrzny, zwany również kąpielą perełkową, poprawia ukrwienie skóry, napina ją i ujędrnia, dając wyjątkowo trwały efekt. Tego typu zabieg jest stałym elementem profesjonalnych terapii zmierzających do spłycania zmarszczek, redukcji cellulitu i zmniejszania rozstępów. Ozonujący masaż perełkowy sprawia, że skóra staje się gładka, doskonale nawilżona i wygląda zdrowiej dzięki przyswojeniu większej ilości tlenu.

Asymetryczna wanna Laura

Wanna Laura może być także wyposażona w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia przeprowadzenie zabiegu chromoterapii. Leczenie kolorami przywraca wewnętrzną równowagę i harmonię.
Nowością na polskim rynku, dostępną przy zakupie wanny Laura, jest Silver 2 NAVI –  system sterowany pilotem, który podnosi komfort kąpieli. Panel sterujący umieszczony jest na rancie wanny.

Przykładowe ceny:
Wanna Laura o wymiarach 150 cm długości 90 cm szerokości z nogami bez hydromasażu – 1305 zł
Wanna Laura z hydromasażem „System Basic” – 3792 zł
W skład Systemu Basic wchodzą m. in. dysze boczne z możliwością ustawiania kierunku strumienia wody; regulacja natężenia masażu poprzez napowietrzanie; odprowadzenie po kąpieli wody z systemu masażu wodnego.  W dodatkowym wyposażeniu oświetlenie podwodne.

zdjęcie Poolspa

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.