Strona główna » Asymetryczna wanna 150×90 cm

Asymetryczna wanna 150×90 cm

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Asymetryczna wanna akrylowa Laura marki Poolspa jest w rozmiarze 140×80 cm oraz większa – 150×90 cm. Ma subtelny kształt i miękkie linie.

Wanna jest w wersji standardowej i z hydromasażem. Masaż wodno-powietrzny, zwany również kąpielą perełkową, poprawia ukrwienie skóry, napina ją i ujędrnia, dając wyjątkowo trwały efekt. Tego typu zabieg jest stałym elementem profesjonalnych terapii zmierzających do spłycania zmarszczek, redukcji cellulitu i zmniejszania rozstępów. Ozonujący masaż perełkowy sprawia, że skóra staje się gładka, doskonale nawilżona i wygląda zdrowiej dzięki przyswojeniu większej ilości tlenu.

Asymetryczna wanna Laura

Wanna Laura może być także wyposażona w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia przeprowadzenie zabiegu chromoterapii. Leczenie kolorami przywraca wewnętrzną równowagę i harmonię.
Nowością na polskim rynku, dostępną przy zakupie wanny Laura, jest Silver 2 NAVI – system sterowany pilotem, który podnosi komfort kąpieli. Panel sterujący umieszczony jest na rancie wanny.

Przykładowe ceny:
Wanna Laura o wymiarach 150 cm długości 90 cm szerokości z nogami bez hydromasażu – 1305 zł
Wanna Laura z hydromasażem „System Basic” – 3792 zł
W skład Systemu Basic wchodzą m. in. dysze boczne z możliwością ustawiania kierunku strumienia wody; regulacja natężenia masażu poprzez napowietrzanie; odprowadzenie po kąpieli wody z systemu masażu wodnego. W dodatkowym wyposażeniu oświetlenie podwodne.

zdjęcie Poolspa

  Gdy w łazience nie ma miejsca na kabinę i wannę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.