Strona główna » Zlewozmywaki prostokątne

Zlewozmywaki prostokątne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Charakterystyczną cechą zlewozmywaka Soho N-100 jest duża i głęboka komora o wymiarach 550x430x200 mm. Dzięki temu zlew ma większą pojemność i poprawia komfort pracy. Dopasowana do kształtu zlewu czarna szklana deska może być pokrywą zlewu, zakrywając naczynia do umycia, a jednocześnie to dobry pomysł na dodatkowy blat roboczy. Idealne do małych kuchni.

Zlewozmywaki Soho Schock są wykonane z Cristaduru®, materiału bardzo trwałego i odpornego na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Cristadur, to drobne ziarna kwarcu połączone w procesie nanotechnologicznym z wysokogatunkowym akrylem. Do masy granitowej dodano także jony srebra, które hamują rozwój bakterii w 95%. Dodatkowo zlew pokryto gładką warstwą akrylu, dzięki której na powierzchni nie osadza się kamień i brud, a rozlane ciecze nie tworzą na niej nieestetycznych przebarwień.

Zlewozmywaki Soho są dostępne w ośmiu kolorach i dwóch wersjach: do montażu podblatowego lub wpuszczane w blat. W ofercie znajdują się głębokie brązy Chocolate i Bronze, stonowane beże Magnolia i Avorio, a także klasyczne, ponadczasowe kolory, takie jakie jak biel – Polaris i czerń – Magma oraz odcienie kamiennej szarości: Stone i Carbonium. Duży wybór kolorów pozwoli dopasować zlewozmywak Soho do każdej aranżacji kuchni.

Dane:
Zlewy przeznaczone do szafki kuchennej 60 cm
Wymiary 55 x 43 x 20 cm
Dostępne kolory: Avorio, Bronze, Carbonium, Chocolate, Magma, Magnolia, Polaris, Stone
Cena zlewozmywaka: 2299 zł za kolory Avorio, Polaris, Magma, Chocolate lub 1999 zł za kolor Stone
Akcesoria: deska szklana w kolorze czarnym do wersji opuszczanej w blat; cena 399 zł

Na podstawie materiałów firmy CCI Sp z o.o.

  Zmywarka do bardzo małej kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.