Strona główna » Wydajne okapy sterowane automatycznie

Wydajne okapy sterowane automatycznie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowoczesne modele okapów Beko mają tak wysoką wydajność, że umożliwiają odświeżanie powietrza w kuchni o powierzchni 10 m2 co dwie minuty. Jednocześnie są eleganckie i mają wiele przydatnych funkcji, np. co godzinę właczą się same

Zadaniem okapów kuchennych jest skuteczne usunięcie niepożądanych zapachów oraz wyłapanie unoszących się drobinek tłuszczu. Dwa nowe okapy BEKO mają wydajność 700 m3/h. Oba modele wyposażone są w filtry aluminiowe, które pochłaniają tłuszcz i nieprzyjemne zapachy. Zapachy są także neutralizowane przez filtry węglowe, które umożliwiają pracę okapu w obiegu zamkniętym. Wbudowany wyświetlacz informuje o wybranej jednej z czterech prędkości pracy. Oba modele wyposażone są w elegancki, płaski dotykowy panel sterujący. Na panelu znajdziemy także wskaźnik informujący o konieczności ich wymiany lub czyszczenia.

CWB 9910 X – to okap przyścienny o szerokości 90 cm. Ma nowoczesną formę ściętego trójkąta. Wykonano go ze stali w kolorze Inox z dużymi wstawkami z czarnego szkła. Nowoczesną formę podkreślają trzy lampy halogenowe o mocy 20 W

CWB 9710 X – to okap przyścienny o szerokości 90 cm, o nieco bardziej klasycznym kształcie. Stal w kolorze Inox przełamana jest czarnym, dotykowym panelem sterującym. Wyposażony jest w dwie 20 W lampy halogenowe.
Funkcje okapów:
 Autoodświeżanie – w trybie tym okap włącza się co godzinę i pracuje przez 10 minut na najniższym poziomie prędkości. Funkcja ta zapewnia ciągłe, ciche odświeżanie powietrza w kuchni przy niewielkim poborze energii. Funkcja ta przydaje się też do pochłaniania dymu papierosowego.
• Intensywne Pochłanianie –uruchamia najwyższą prędkość pracy okapu, a po 10 minutach wraca automatycznie na 3 poziom prędkości. Funkcja ta jest przydatna podczas przygotowywania dań o intensywnych zapachach np. frytki, czy potrawy grillowane.
• Automatyczne Wyłączanie – to funkcja, która wyłączy okap po 15 minutach od jej włączenia. Umożliwia to wyjście z kuchni zaraz po przygotowaniu potrawy. Mamy wówczas pewność, że zapachy zostaną zneutralizowane, a okap automatycznie zakończy pracę.

  Czarny okap ze szkła i stali

Okap CWB 9910 X: • Wymiary (WxSxG): 1020- 1490 x 900 x 387 mm •  4599 zł
Okap CWB 9710 X: • Wymiary (WxSxG): 690- 1155 x  900 x 340 mm • 2299 zł

zdjęcia Beko

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.