Strona główna » W tym czajniku możesz wybrać temperaturę wody

W tym czajniku możesz wybrać temperaturę wody

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Tradycyjne czajniki gotują wodę do 100˚C, która może być za wysoka dla pewnych odmian herbaty czy kawy rozpuszczalnej. Jest czajnik KRUPS  PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody i możliwością ustawienia różnej temperatury  50˚, 60˚, 70 ˚, 85˚ lub 100˚C.

To co wyróżnia czajnik KRUPS PITTSBURG spośród innych czajników, to możliwość wyboru optymalnej temperatury wody. Obok tradycyjnego zagotowania do 100˚C, wodę można podgrzać do 50˚ – 60˚ – 70 ˚- lub 85˚C. Po wyborze jednego z czterech zaprogramowanych poziomów, informacja o wybranej temperaturze pojawi się na wyświetlaczu. 
Ponadto, czajnik umożliwia automatyczne utrzymywanie temperatury wody. Kiedy wybrany poziom temperatury zostanie osiągnięty, automatycznie zadziała funkcja utrzymywania wody na stałym poziomie. Odpowiadająca nam temperatura zostanieutrzymana do 30 minut. W każdym momencie istnieje także możliwość sprawdzenia temperatury wody panującej wewnątrz czajnika, dzięki umieszczonemu na elektronicznym wyświetlaczu wskaźnikowi. 
Poszczególne kolory – zielony, niebieski, granatowy, fioletowy i czerwony, poinformują nas o wybranej temperaturze.

Urządzenie posiada także funkcję oczyszczania wody – „Purify”. W ciągu 3 minut woda jest przegotowywana, i aż 99% bakterii zawartych w zwykłej „kranówce” ulega zniszczeniu. Dzięki temu znacznie poprawia się jakość wody i smak.
Po każdym zakończonym procesie podgrzewania wody zostaniemy o tym poinformowani za pomocą specjalnego sygnału dźwiękowego. Urządzenie osadzone jest na obrotowej podstawie, a wykonany
ze stali nierdzewnej element grzewczy został ukryty dla wygody i walorów estetycznych konsumentów. Czajnik ma pojemność 1,5 litra.
Cena 319,99 zł

www.krups.com.pl

  Detektor tlenku węgla chroni przed zatruciem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.