Strona główna » Szkło lacobel w kuchni i w łazience

Szkło lacobel w kuchni i w łazience

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sześć odcieni szkła lakierowanego zwanego lacobel, odpornego na wilgoć, promienie UV i wysoką temperaturę – przystosowane jest do wszelkich zastosowań w mieszkaniu, w tym w kuchniach i łazienkach.

Firma Saint-Gobain Glass oferuje szkło lakierowane SGG PLANILAQUE EVOLUTION. Z bogatej palety kolorystycznej wybrano sześć najbardziej atrakcyjnych barw: Ekstra biały (numer 12), Kość słoniowa (02), Jasnoszary (170), Czerwony (21), Ognista Czerwień (137) i Czarny (20). 
Tafle szkła lakierowanego są odporne na wilgoć, promieniowanie UV oraz wysoką temperaturę. Dzięki tym właściwościom może być stosowane także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – w kuchniach może być używane między innymi w pobliżu zlewów i kuchenek gazowych, zaś w łazienkach na przykład jako okładzina ścian.

Wyrafinowane, pełne światła kolory szkła lakierowanego Saint-Gobain Glass znakomicie łączą się z naturalnymi materiałami – takimi jak kamień, drewno czy stal. Stąd też chętnie wykorzystywane są w takich zastosowaniach jak: elementy mebli, drzwi szaf, okładziny ścian, a także różnego rodzaju przegrody zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak również w lokalach usługowych, sklepach, hotelach, muzeach,  kinach, teatrach.
SGG PLANILAQUE EVOLUTION oferowane jest w grubości 4 oraz 6 mm i produkowane w taflach o wymiarach 3210×2550 mm oraz 1605×2550 mm. Może być poddawane cięciu, nawiercaniu oraz obróbce krawędziowej, piaskowaniu, grawerowaniu oraz nanoszeniu sitodruku. Wersja bezpieczna szkła nosi nazwę SGG PLANILAQUE EVOLUTION SAFE. Specjalna folia, którą zabezpieczone jest szkło, w przypadku rozbicia tafli nie pozwala jej rozsypać się na kawałki. 

Zdjęcia: www.saint-gobain-glass.com

  Szkło lakierowane do łazienki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.