Strona główna » Designerski pokój dla nastolatka według Pinio

Designerski pokój dla nastolatka według Pinio

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pokój nastolatka pełni zazwyczaj kilka funkcji jednocześnie: sypialni, pokoju dziennego, miejsca nauki, odpoczynku i rozrywki. W ofercie marki Pinio znaleźć można kilka kolekcji mebli dla młodzieży, które mają niebanalny design. Pokój dla nastolatka wymaga kilku niezbędnych mebli: łóżka, szafy, biurka, komody i półek.

Meble Pinio wykonane są w większości z ekologicznego drewna sosnowego, są atestowane i pomalowane wyłącznie bezpiecznymi farbami. 

Filo (zdjęcie obok)
Meble z kolekcji Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie naturalnego, kolorowego filcu i litego drewna sosnowego. Charakterystycznym elementem zestawu są uchwyty udekorowane kolorowymi filcowymi kółkami, które jednoznacznie określają indywidualny charakter tej kolekcji. Dwie wersje kolorystyczne pozwalają na aranżację pokoju zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.
Lara (zdjęcie poniżej)
Ten zestaw wyróżnia się bardzo prostymi i oszczędnymi w formie bryłami, które nadadzą każdemu wnętrzu stylowy charakter. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów – płyty MDF i płyty komórkowej. Kolekcja Lara została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej – Diamentem Meblarstwa 2010.
Barcelona (zdjęcie poniżej)
Piękna w swojej prostocie kolekcja, która nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Oryginalne kształty, duża funkcjonalność i mnogość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się nią przez lata. Cała linia wykonana jest z litego drewna sosnowego.               
Tolo (zdjęcie poniżej)
Zestaw eleganckich mebli zarówno dla młodszych jak  i starszych dzieci, wykonany z naturalnego drewna sosnowego i płyty MDF. Charakterystyczny szczegół, jakim jest oryginalna kombinacja otworów o zróżnicowanej sekwencji, idealnie komponuje się z niecodzienną formą mebla, zaprojektowaną specjalnie dla młodych użytkowników. Brak uchwytów i zastąpienie ich ciekawymi otworami dają poczucie wysublimowanej estetyki.

Przykładowe ceny:

Barcelona
Łóżeczko-tapczanik Blanco 140×70 809 zł
Szuflada do łóżeczka 140×70 249 zł
Komoda  149 zł
Szafa 4-drzwiowa  1499 zł
Regał duży 1199 zł
Toolo
Łóżeczko-tapczanik 140×70 -1049 zł
Szuflada 140×70 269 zł
Barierka zabezpieczająca 159 zł
Komoda 1199 zł
Szafa jednodrzwiowa 1399 zł
Biurko (bez nadstawki) 639 zł
Kontener do biurka 499 zł
Półka wisząca 199 zł
Skrzyneczka (3 szt.) 150 zł
   
zdjęcia Pinio Drewnostyl

  Jak smakują i pachną meble dla dzieci

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.