Strona główna » Sokowirówka czerwono-stalowa

Sokowirówka czerwono-stalowa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sokowirówka Moulinex Smith XXL robi pyszne soki z owoców i warzyw, ale i przyciąga wzrok swoim wyglądem. Wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze rubinu ozdobi kuchnię.

W nowej sokowirówce zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania, wpływające na łatwość i szybkość obsługi urządzenia. System Direct Fruit to wyjątkowo szeroki komin w rozmiarze XXL, o średnicy 85 mm, który umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw. Specjalne sito filtrujące ze stali nierdzewnej pozwala uzyskać maksymalne efekty przetwarzania.

Natomiast najwyższa technologia silnika DC o mocy 1000 W zapewnia stałą prędkość obrotów przy przetwarzaniu nawet najtwardszych warzyw i owoców. Nowe urządzenie jest bardzo bezpieczne w obsłudze, zostało zaopatrzone w system bezpieczeństwa chroniący przed uruchomieniem urządzenia, gdy pokrywa nie jest prawidłowo założona. Sokowirówka ma dwa stopnie prędkości, zaopatrzona jest w dwulitrowy wyjmowany pojemnik na pulpę oraz pojemnik na sok o pojemności 1,25 litra z separatorem pian, który pozwala oddzielić sok od piany przy nalewaniu do szklanki.
Cena 650 zł 

 www.moulinex.pl

zdjęcie Moulinex

  Czysty smak owoców i warzyw

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.