Strona główna » Śniadaniowy komplet -czajnik, toster, ekspresy do kawy Cucina

Śniadaniowy komplet -czajnik, toster, ekspresy do kawy Cucina

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Cucina to linia urządzeń kuchennych Philips. Obejmuje m.in. czajniki, ekspresy do kawy, tostery, roboty kuchenne, miksery, blendery, sokowirówki i inne pomocne w kuchni urządzenia.

Czajniki elektryczne –  mają pojemność od 1,2 do 1,7 l. Każdy z nich ma moc 2400 W, płaski element grzejny oraz filtr wody DoubleAction o podwójnym działaniu: oczyszcza wodę i czajnik oraz pilnuje, aby osad z kamienia nie wydostał się z czajnika. Mają również obrotową podstawę. Kosztują od 199 do 239 zł
 
Ekspresy do kawy – jest przelewowy ekspres do kawy z dzbankiem 1,2 l o dużej mocy 1000 W – kawa bez czekania! Wyposażony jest w: szklany dzbanek o specjalnej konstrukcji zatrzymującej aromat; blokadę kapania, która umożliwia przerwanie nalewanie w dowolnym momencie. Drugim urządzeniem jest ekspres Cafè Duo – idealne rozwiązanie do małej kuchni: kompaktowy, o niewielkich rozmiarach, który zaparzy aromatyczny napójbezpośrednio do dwóch dołączonych do niego filiżanek.
Ekspres do kawy z dzbankiem  – 259 zł; Cafè Duo  – 159 zł;

Tostery  Mają grzałki o mocy 1000 W, z szerokimi otworami, które pozwalają na równomierne przyrumienienie grubych i cienkich kromek pieczywa. Specjalny podnośnik ułatwia wysuwanie gorących tostów. Dodatkowo urządzenie to jest wyposażone w ruszt do podgrzewania pieczywa i funkcję rozmrażania. 
Kosztuje 199 zł


zdjęcia Philips

  Pomocniki do kuchni - drobiazgi, które ułatwiają prace

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.