Strona główna » Rolety w kasecie na okna i balkony

Rolety w kasecie na okna i balkony

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Rolety Lotari w kasecie przeznaczone są do okien fasadowych, a także drzwi balkonowych z PCV w kolorze białym. Z takiego materiału bowiem wykonane są prowadnice oraz kaseta. Rolety montuje się bez konieczności wiercenia dziur.

Rolety Lotari w kasecie przeznaczone są do okien fasadowych, a także drzwi balkonowych z PCV w kolorze białym. Z takiego materiału bowiem wykonane są prowadnice oraz kaseta. Rolety tego typu montuje się bardzo łatwo – bez konieczności wiercenia dziur. Elementy przyklejane są za pomocą specjalnej wzmocnionej taśmy piankowej. Nie zabierają światła szyby ponieważ montowane są na ramie okna. Podobnie jak inne mini rolety Lotari, umożliwiają całkowite otwarcie lub uchylenie okna przy opuszczonej rolecie, a dzięki prowadnicom tkanina pozostaje przy szybie.

Zakładając rolety należy pamiętać, że powierzchnia okna powinna być sucha, czysta i odtłuszczona – tylko dzięki temu będziemy pewni, że elementy nie odkleją się. Ważna jest też cierpliwość. Klej potrzebuje ok. 24 godzin, aby całkowicie związać się z podłożem.

Rolety w systemie kasetowym zakupić można w sklepie internetowym www.e-lotari.pl. Wirtualny kreator poprowadzi kupującego krok po kroku – tak, aby roleta spełniała jego wymagania i była idealnie dopasowana do okna. Tkaninę, z której wykonana zostanie osłona można wybierać z niemal wszystkich propozycji – od jednokolorowych, przez zamszowe, żakardowe, po haftowane i wzorzyste. Na stronie dostępne są także instrukcje pomiaru i montażu.

Maksymalny wymiar: żakardowe – 130×190 cm, pozostałe tkaniny – 130×220 cm
Cena ustalana indywidualnie – w zależności od wymiarów i wybranej tkaniny

zdjęcie Lotari

  Salon z dużymi przeszkleniami; pomysł na drzwi balkonowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.