Strona główna » Rolety dobre na lato

Rolety dobre na lato

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kiedy upał na dworze, marzymy o przewiewnym stroju, ale i lekkiej aranżacji w mieszkaniu. Podpowiadamy jak za pomocą drobnych zmian dodać wnętrzu lekkości i cieszyć się pełnią lata.

By nałapać energii i naładować baterie przed kolejnymi, burymi miesiącami – wpuśćmy do pomieszczeń jak najwięcej światła. – Białe, transparentne rolety z delikatnymi, ażurowymi nadrukami odciążają okna i
rozświetlają wnętrze. Odrobina błękitu we wzorze odświeży aranżację, róż ożywi ją i rozweseli. Niebieska roleta w oknie idealnie pasuje do modnej i bardzo eleganckiej szarości na scianach. Czewrony kolor dobrze komponuje się z ciepłymi odcieniami, jak beże i brązy.

Odświeżająca biel
Biały to jeden z najbardziej wakacyjnych kolorów – widać to doskonale w letniej garderobie. Chętnie wybieramy białe ubrania, ponieważ w odróżnieniu od ciemnych kolorów odbijają światło. Tę zasadę można
przenieść do wnętrza – białe ściany, białe rolety czy inne elementy ochłodzą atmosferę i dodadzą lekkości aranżacji, a światło nie zostanie pochłonięte przez ciemne barwy i będzie delikatnie rozchodzić się po pomieszczeniu.
zdjęcia Franc Gardiner

  Duże, dobrze izolujące okna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.