Strona główna » Przeszklone drzwi do mieszkań – więcej światła

Przeszklone drzwi do mieszkań – więcej światła

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Drzwi z przeszkleniami nadają wnętrzu miły, nowoczesny klimat. Ciekawe połączenia szkła z innymi materiałami, jak drewno, sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach, ale i eleganckich pomieszczeniach biurowych.

Kolekcja Presto firmy Stolbud Włoszczowa to dwa modele przeszklone na całej długości. Ten typ drzwi idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach.

Model Presto 1, niemal całkowicie zbudowany ze szkła, dzięki dużej powierzchni przepuszczającej światło znakomicie nadaje się do niewielkich pomieszczeń z ograniczonym dostępem naturalnego światła. Będą się wydawały optycznie większe. 
W modelu Presto 2 producent zastosował subtelniejsze, wąskie przeszklenie. Dzięki temu drzwi można stosować w pomieszczeniach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności.

Skrzydła drzwiowe Presto wykonane zostały z dębowych ramiaków pionowych, oklejonych fornirem w kolorach: dąb jasny, naturalny i ciemny, czereśnia, cynamon, mahoń, kasztan, palisander, orzech ciemny oraz europejski. 
Ościeżnica o dostępnych szerokościach: 70 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm oraz standardowej wysokości 203 cm pozwala idealnie dobrać model drzwi do wymiaru otworu drzwiowego.

Do konstrukcji kolekcji Presto producent użył szyby mlecznej równomiernie rozpraszającej światło. Jest to szkło bezpieczne o grubości 8 milimetrów, które jest odporne na działanie środków chemicznych. W skład kompletu wchodzi zamek na klucz oraz zawiasy.

Wyposażenie dodatkowe stanowi: klamka, wkładka bębenkowa, osłonki na zawiasy, tuleje wentylacyjne oraz zamek magnetyczny.

zdjęcie Stolbud Włoszczowa
www.stolbud.pl

  Szklane drzwi do mieszkania

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.