Strona główna » Lodówka do zabudowy czy wolno stojąca?

Lodówka do zabudowy czy wolno stojąca?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czy przy wyborze lodówki brać pod uwagę lodówkę niezabudowaną czy źle będzie wyglądać w aneksie połączonym z pokojem dziennym? Mam na myśli lodówke w kolorze srebrnym. Meble kuchenne planuję jasny klon. Wcześniej byłem zdecydowany na lodówkę do zabudowy, ale widzę, że lodówki wolno stojące mają ciekawsze wnętrza, są o parę centymetrów głębsze i trochę tańsze. A dodając cenę obudowy, to nawet sporo tańsze.

Rzeczywiście wybór lodówek do zabudowy jest mniejszy. Lodówki w kolorze inox wyglądają ładnie i estetycznie. Do koloru klonu na meblach będzie jak najbardziej pasować. Jednak, by lodówka nie stała się obcym, jedynym elementem w tym kolorze, proponuje zadbać o to, żeby pojawiły się w kuchni dodatki w kolorze inox – może czajnik, ekspres do kawy, toser, pojemniki stalowe itp.
I jeszcze jedna ważna sprawa – lepiej wybrać lodówkę inox z powłoką, na której nie widać śladów palców – nazywa się np. antifinger. Oczywiście ślady po brudnych palcach (co przecież jest nieuniknione podaczas pichcenia) pozostaną, ale nie będą widoczne odciski czystych rąk. To ważne, by lodówka widoczna z pokoju była ładna i czyściutka 🙂

zdjęcie Sharp

  Oszczędna lodówka - klasa A+

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.