Strona główna » Prysznic z masażem lub w deszczu

Prysznic z masażem lub w deszczu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Panel masażowy to wielofunkcyjne urządzenie. Co ważne, montaż panelu nie wymaga remontu. Wystarczy zamontować go w miejsce dotychczasowej baterii prysznicowej, a zwykła kabina prysznicowa stanie się ekskluzywną kabiną masażową.

Najpopularniejsze w kolekcji POOLSPA panele masażowe COSMO poddano delikatnemu liftingowi.

Po pierwsze elegancka deszczownica – zamiast zwykłej głowicy górnej, po drugie 5-funkcyjna słuchawka natryskowa o subtelniejszym kształcie.

Przystosowane są do montażu naściennego płaskiego, a także narożnego, dlatego z łatwością zmieszczą się nawet w najmniejszej kabinie.

Panele COSMO dostępne są w 3 rozmiarach – wysokość 120, 160 i 200 cm.
Modele COSMO 160 i 200 wyposażono w podręczną półeczkę na kosmetyki, a model COSMO 200 również w praktyczne, składane krzesełko drewniane, które pozwoli na zajęcie wygodnej pozycji tym, który lubią długie kąpiele pod prysznicem.

Każdy z paneli wyposażony jest w deszczownicę, słuchawkę prysznicową oraz 3 lub 4 (w zależności od modelu) dysze masażowe. Nowocześnie wyglądający,
płaski dysk deszczownicy nadaje wodzie delikatny strumień naturalnego deszczu. Kąpiel pod nim jest niezwykle relaksująca.

Dysze masażowe mają zmienną siłę i kierunek masażu, dlatego doskonale masują całe ciało. Trudniej dostępne miejsca efektywnie wymasujemy przy pomocy słuchawki prysznicowej z 5 stopniami ustawienia, które nadadzą wodzie strumień o różnej sile masażu.

Wszystkie panele COSMO dostępne są w dwóch systemach: z tradycyjnym mieszaczem wody lub z termostatem. Kosztują w zależności od modelu:

od 2 301 zł do 4 630 zł brutto.

  Wanno - napełnij się!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.