Strona główna » Płyta indukcyjna i piekarnik Samsung

Płyta indukcyjna i piekarnik Samsung

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Na płycie indukcyjnej Samsung możesz postawić naczynie w dowolnym kształcie i wielkości. W piekarniku możesz piec kilka potraw jednocześnie. Jest podzielony na trzy części…

Dla wymagających miłośników gotowania Samsung proponuje piekarnik z serii Geo (model BQ1D4TO81) ze stylowym frontem z nierdzewnej stali oraz płytę indukcyjną (CTI613GIN).

W piekarniku szczególnie przydatna jest technologia Twin Convection™, która znacznie skraca czas przygotowania potraw. Umożliwia bowiem pieczenie dwóch różnych dań jednocześnie. Każda z komór piekarnika jest wyposażona w oddzielny system ustawiania temperatury i trybu pieczenia. To pozwala na równoczesne przygotowanie potraw z najbardziej oddalonych od siebie zakątków świata bez obawy, że charakterystyczne zapachy i smaki wymieszają się podczas pieczenia. Natomiast wykorzystanie przestrzeni i znaczną oszczędność energii zapewnia system, który dzieli piekarnik na trzy strefy o pojemności: 30, 32 i 65 litrów. Dzięki niemu nie musimy używać całego piekarnika, jeśli nasza potrawa to niewielka przekąska. Piekarnik oszczędza energię również dzięki swojej mistrzowskiej klasie energetycznej AAA. Piekarnik czyści się sam –  25 minut zajmuje mu samodzielne wyczyszczenie całego wnętrza za pomocą pary. Piekarnik BQ1D4T081 ma też system czyszczenia katalitycznego.

Zdolność dzielenia powierzchni posiada też płyta indukcyjna CTI63GIN o mocy maksymalnej 7,2 kW. Wygodę użytkowania zapewnia otwarta strefa Any Dish, która świetnie sprawdza się, gdy przygotowujemy kilka potraw jednocześnie (np. sosów) lub mamy jedno duże naczynie, które nie zmieściłoby się na żadnym z pól standardowej płyty. Wybranie odpowiedniej funkcji nie stanowi żadnego problemu, bo obsługę ułatwia czytelny wyświetlacz LED.

Ceny detaliczne:  Piekarnik Samsung Geo BQ1D4T081: 2 999,-  Piekarnik kompaktowy Steam Oven FQV113T001: 3 499,-  Piekarnik kompaktowy Speed Oven FQ115T001: 2 999,-  Płyta indukcyjna CTI613GIN: 3 199,-   Płyta indukcyjna CTN364N006: 3 499,-
www.samsung.pl

zdjęcia Samsung

  Płyta indukcyjna - zmieści się 8 naczyń

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.